Şimdi Ara

Cd Yazamıorum,Pc Yavaşladı,Hata Raporu ve Pc Çok Zor Açılıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk olarak benim pcim HP pc yi açtığınızda sol üst köşede tire olur ya orda pc donuo ben pc im HP olduğu için Boot Menu den giriorum...Bilgisayar çok yavaşladı ve hep hata raporu,cd yazamıorum,virüs tarattım şuan da çıkmadı...pc yi korumuodum muhtemelen virüs girdi 3 anti virüs tarıyor şuanda...Ve en Önemlisi
    eskiden sistem geri yükleyebiliyordum ancak şimdi önceki aya felan geri alamıyorum

• 3 Antivirus derken 3 programı birden mi kulllanıyon:D ?

Eğer öyleyse onlardan kaynaklanır, sen nod32 ya da karspersky den birini bırak (bence nod32) diğerlerini sil... Biri yeterlidir...

Sorun bu değilse virus olabilir , güncelleme yapmış nod32 ile taratırsan sorun çözülebilir...

ya da ...
  • Nod 32 felan yok sadece kaspersky öbürleri anti tojan felan 18 virüs çıktı sildim ama galiba aynı pc..bir de neden
    sistem geri yükleyemiorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KissMyNuke -- 9 Mayıs 2008; 12:48:03 >
  • quote:

Başlat'ı tıklatın, sırasıyla Tüm Programlar'ın, Donatılar'ın ve Sistem Araçları'nın üzerine gelin ve sonra Sistem Geri Yükleme'yi tıklatın. Sistem Geri Yükleme başlar.

quote:

İlk dediğimden olmazsa Güvenli moddan çalıştır...

1- Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve ilk başlatma sırasında F8 tuşuna basıp bilgisayarınızı bir komut istemiyle Güvenli Mod'da başlatın.

2- Bilgisayarınızda bir yönetici hesabıyla veya yönetici kimlik bilgileri olan bir hesapla oturum açın.

3- Aşağıdaki komutu bir komut satırına yazın ve ENTER tuşuna basın:

%systemroot%\system32\restore\rstrui.exe

4- Sonra istediğin bi tarihe geri yükleye bilirsin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.