Şimdi Ara

Cdden ön yükle için bir tuşa basın yazısı gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar.Sorunum şu win7 format atıcam bios'da ayarlar yapılı first CDROM second HDD secili.Cd saglam yan pc'me atmıştım 1 gün önce,
    ancak bu bilgisayarda o yazı gelmiyor Boot from cd'den sonra gelmesi gerek ama gelmiyor atlıyor.Ayrıca F9 yapıpda denedim ancak olmuyor
    Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• ESC tuşu ile de deneyebilirsiniz ama farklı CD ve DVD ler ile de denemelisiniz. DVD-CD okuyucuda problem olabilir.
  • bazı bioslarda cdrom boot açık olması yeterlidir bazılarında ise sıraya göre gider bunuda göz önünde bulundurun bu mantığa göre deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qezz

İyi forumlar arkadaşlar.Sorunum şu win7 format atıcam bios'da ayarlar yapılı first CDROM second HDD secili.Cd saglam yan pc'me atmıştım 1 gün önce,
    ancak bu bilgisayarda o yazı gelmiyor Boot from cd'den sonra gelmesi gerek ama gelmiyor atlıyor.Ayrıca F9 yapıpda denedim ancak olmuyor

usb ile atabilirsin. bazıları bazı cd leri görmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeYYaH-1

ESC tuşu ile de deneyebilirsiniz ama farklı CD ve DVD ler ile de denemelisiniz. DVD-CD okuyucuda problem olabilir.

anlayamadım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: Qezz

İyi forumlar arkadaşlar.Sorunum şu win7 format atıcam bios'da ayarlar yapılı first CDROM second HDD secili.Cd saglam yan pc'me atmıştım 1 gün önce,

usb ile atabilirsin. bazıları bazı cd leri görmez.

usb yok elimde :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: azt06

bazı bioslarda cdrom boot açık olması yeterlidir bazılarında ise sıraya göre gider bunuda göz önünde bulundurun bu mantığa göre deneyin

Deneyecem,sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.