Şimdi Ara

cep telefonu bölümündeki herkes kendini mod zannediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_15078642/tm.htm mesela az önce bu dikkatimi çekti yine post kasma konusu geçiyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: badabuba

http://forum.donanimhaber.com/m_15078642/tm.htm mesela az önce bu dikkatimi çekti yine post kasma konusu geçiyodu

evet görmüştüm bunu şimdi hocam sana bişe sorcam

sen hevesle yeni bir tel almışsın içine tema mp3 vs vs gibi bişeler atmak istiyorsun ama bilmiyorsun

gelip buraya konu açıyorsun.ve kendini yüksek statüde zanneden insanlar gelip sana

yanlış yere açmışsın bıktık artık bee

............donanimhaber.com burdan devam edin

yetti beee insan bi forumda aratır

bu tip mesajlar geliyor sen şimdi sinirlenmezmisin

• ya kızmanın ötesinde canım sıkılır ve birdaha bişey paylaşmak istersem önce düşünürüm
    ama bunda yöneticilerde dahil kimsenin yapabileceği bişeyde yokki
    sonuçlarda bunu yapan kişiler kendi egolarını tatmin etmek için yapıyorlar
  • Herkez Kendi Çapında Haklı Aslında.
  • önemli olan kendi çapını bilmek ve ona göre başkalarına karışmamak ama whisper doğru değilmi?
    sonuçta bu böyle gelmiş böyleeee gider yapabilcek bişey de yok
  • Arkadaşlar.
    Olaya mikro değil makro pencereden bakın.
    Koskoca bir forum.
    400.000 üye var.
    Her telefon alan bi konu açsa her telefonu ufak arızalarla bozulan bi konu açsa ne hale gelir bi de bunu düşünün yahu.

Şimdi diyeceksiniz. Sen de onlardansın aynısını sen de yapıyorsun.
    Olması gerekeni yapıyorum.
    Sadece bartunun bahsettiği "bıktık artık bi arama yap bee" tarzıyla değil daha kibar ve usulü ile...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Arkadaşlar.
    Olaya mikro değil makro pencereden bakın.
    Koskoca bir forum.
    400.000 üye var.
    Her telefon alan bi konu açsa her telefonu ufak arızalarla bozulan bi konu açsa ne hale gelir bi de bunu düşünün yahu.

Şimdi diyeceksiniz. Sen de onlardansın aynısını sen de yapıyorsun.
    Olması gerekeni yapıyorum.
    Sadece bartunun bahsettiği "bıktık artık bi arama yap bee" tarzıyla değil daha kibar ve usulü ile...

dostum herkes kendin gibimi zannediyorsun

bağırıyor çağırıyorlar hakaret ediyorlar pm den küfürleşiyorlar.

neden peki

konu yanlış yere açıldığı için

bence herks bırakması gerekiyor bu görevi

modlar bana göre reğeni yapıyorlar

• Bundan sonraki adımı yöneticiler atacak.
    Gelirler bi açıklama yaparlar merak etmeyiniz.
  • ya phi zaten dediğin gibi davranana kimse bişey demez o daha yönlendirici olur
    ama dediğim gibi kimseyi eğitemez yönlendiremezsin ki bu konuda
    açan istediği yerde açar kapansa bile
    söyleyende istediğini söyer atılsa bile işte
  • bence her iki tarafta haklı şeylerden bahsetmiş

bartu sanırım uyarılardan değil de onların biçiminden şikayetçi.

başıma çok gelmemiş olsa da bende memnun değilim (sözüm meclisten dışarı) post sayısı fazla olan arkadaşlar başkalarını ezmeye çalışıyo (yandaki rütbeye gerçekten sahip olduklarını düşünüyorlar)

Bence bu şekilde kendi hadlerine olmadan uyaracaklarına gidip modlara şikayet etsinler. Phi mesela polise çöpçüye ne gerek var demiş. Suç işleyenleri biz cezalandırmaya kalksak ne olur sizce? Sen durumdan memnun değilsen gerekli yere şikayet edersen onlar gerekeni yapar zaten.

Başa bi durumda bir konuya giriyorum konu olmuş 50-60 sayfa neresinde arayıp da bulayım soruyorum hemen tersliyolar arasına bahsedildi şurda diye. Tamam haklısın bende tahmin ediyorum bahsedildiğini ama nasıl bulayım aramayla güzel sonuçlar çıkmıyo en azından ben bulamıyorum. Bu konuda da bence (uzun konularda) konuyu açan arkadaş ilk sayfaya önemli yerleri link verse bence daha güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaserdar -- 30 Haziran 2007; 15:32:57 >

• birde adam 6-7 ay önce foruma kayıt olmuş 6000 post yapmış yarbay rütbesini almış ama gelgelelim 4-5 yıllık kayıtlı yüzbaşı olan üyeye akıl veriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dreamboy

birde adam 6-7 ay önce foruma kayıt olmuş 6000 post yapmış yarbay rütbesini almış ama gelgelelim 4-5 yıllık kayıtlı yüzbaşı olan üyeye akıl veriyor

çok doğru bazı ukalalar var arama yapın diye
  • arkadaşlar önce sakin olalım.

tüm forum ve bölüm kurallarının konulmalarında mantıklı sebepler vardır.

eğer kullandığınız bölüm kurallarına uyarsanız, bu tarz tepkilerden uzak kalmış olursunuz.