Şimdi Ara

CERATO cular BULUŞUYORUZ!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iSTANBULDAKİ Kia CERATO sahipleri, buluşup konvoy halinde gövde gösterisine ne dersiniz? hem bakalım gerçekten çok var mı Cerato? ne dersiniz, cevaplarınızı bekliyorum?

• Olur kardeş.....ama nerde ve ne zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

Olur kardeş.....ama nerde ve ne zaman?
    Diğer arkadaşlarla birlikte uygun bi tarih belirleriz...yerde belirleriz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngsun

Diğer arkadaşlarla birlikte uygun bi tarih belirleriz...yerde belirleriz....

Alıntıları Göster
    beyler topiclerin dışına taşmayında bizde bilgi alalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkes

beyler topiclerin dışına taşmayında bizde bilgi alalım...

Alıntıları Göster
    ne bilgisi kardeş? buluşuyoruz işte....
  • quote:

ne bilgisi kardeş? buluşuyoruz işte....

Alıntıları Göster
    BEN ELENTRAYLA KATILSAM OLUR MU ?

HEM MERAK ETTİM NİYE ÖYLE Bİ KONVOYA İHTİYAÇ DUYDUNUZ KİNE ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzcuk

Alıntıları Göster
    ucuza benzin bulmuşlar...
    quote:

Orjinalden alıntı: oguzcuk

• quote:

Orijinalden alıntı: serkes

ucuza benzin bulmuşlar...
    quote:

Orjinalden alıntı: oguzcuk

Alıntıları Göster
    benzin yoksa, dizeller katılır kardeş, kasma sen...

ayrıca ELANTRA falan olmaz...Cerato diyoruz...YA anlamadığım, bu forumu okuyup bir sğrğ kişi CERATO aldı, hani nerde onlar....?

Amaç Cerato yu herkese farkettirmek..hala CERATO mazda nın mı diyenler var ya....

• quote:

ayrıca ELANTRA falan olmaz...Cerato diyoruz...YA anlamadığım, bu forumu okuyup bir sğrğ kişi CERATO aldı, hani nerde onlar....?

Amaç Cerato yu herkese farkettirmek..hala CERATO mazda nın mı diyenler var ya....

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: youngsun

bir daha düşün,bu forumda kaç kişinin arabası varda,kaç kişinin cerato'su varda,kaç kişi bu msjı okuyupta belirenen yere gelebilecek..bare hyundai'den bikaç model belirlede bişiye benzesin

• quote:

Orijinalden alıntı: snoopcess

quote:

Orjinalden alıntı: youngsun

bir daha düşün,bu forumda kaç kişinin arabası varda,kaç kişinin cerato'su varda,kaç kişi bu msjı okuyupta belirenen yere gelebilecek..bare hyundai'den bikaç model belirlede bişiye benzesin

Alıntıları Göster
    bende stilo ile gelsem olur mu
    tek kapi sari bi alet

• ya ne STİLO su, biz CERATO diyoruz..yok ŞAHİN le katılın konvaya ne diyim ben size...
  • quote:

ya ne STİLO su, biz CERATO diyoruz..yok ŞAHİN le katılın konvaya ne diyim ben size...
    yaff kardes fena mi ettik!!! bak kac gundur actin bu konuyu yazan yok!! demekki CERATA kullanan yok

size destege gelelim dedim fenami!! yakinda bizde stilocular toplanacagiz!!! bostanci sahilde!!! haberiniz olsun!! istersenin CERATA lilar da gelsin!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: cilikka

yaff kardes fena mi ettik!!! bak kac gundur actin bu konuyu yazan yok!! demekki CERATA kullanan yok

size destege gelelim dedim fenami!! yakinda bizde stilocular toplanacagiz!!! bostanci sahilde!!! haberiniz olsun!! istersenin CERATA lilar da gelsin!!!

Alıntıları Göster
    heh sunuda soluyim!!
    siz CERATA lilar toplanin konvoy yapin!! aha burda soliyom bende stilo mu satip CERATA alacam!!! aha soz!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: cilikka

heh sunuda soluyim!!
    siz CERATA lilar toplanin konvoy yapin!! aha burda soliyom bende stilo mu satip CERATA alacam!!! aha soz!!!

Alıntıları Göster
    söz mü?????

quote:

Orjinalden alıntı: cilikka

heh sunuda soluyim!!

• ya bak işi inada bindirmeyin, valla sadece benim arkadaşlar toplansak 4 cearo olur..o da bi konvoy sayılır:) ama hedefiiz büyük bizim en az 25 CERATO olur bence...
  • quote:

ya bak işi inada bindirmeyin, valla sadece benim arkadaşlar toplansak 4 cearo olur..o da bi konvoy sayılır:) ama hedefiiz büyük bizim en az 25 CERATO olur bence...
    hocam model degilde marka olarak bulusursanız daha cok kisiyi toplayabileceginizin kanaitindeyim.....cunku bu forumda kassan kassan 3-4 u gecmez CERATO alan....ama ben trafikte cok goruyom valla cokta hosuma gidiyo bide dizel motorları gercekten sessiz gecenlerde biri yanımdan gecti yolda hafif rampa olmasina ragmen ben benzinlimi yoksa dizelmi diye tereddutte kaldim az gidindde ısıklarda gordum kapak gibi CRDI yazısını ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENIGMA -- 21 Nisan 2006; 0:40:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENIGMA

hocam model degilde marka olarak bulusursanız daha cok kisiyi toplayabileceginizin kanaitindeyim.....cunku bu forumda kassan kassan 3-4 u gecmez CERATO alan....ama ben trafikte cok goruyom valla cokta hosuma gidiyo bide dizel motorları gercekten sessiz gecenlerde biri yanımdan gecti yolda hafif rampa olmasina ragmen ben benzinlimi yoksa dizelmi diye tereddutte kaldim az gidindde ısıklarda gordum kapak gibi CRDI yazısını ....

Alıntıları Göster
    ya demekki bu FORUM DA CERATO aldım cerato aldım, cerato alcam diye YAZANLAR HEP YALANMIŞ..BAKSANA HİÇ KİMSE YOK...BENDE DİYODUM Kİ BU FORUMUN YARISI CERATOCU:)

• quote:

ya demekki bu FORUM DA CERATO aldım cerato aldım, cerato alcam diye YAZANLAR HEP YALANMIŞ..BAKSANA HİÇ KİMSE YOK...BENDE DİYODUM Kİ BU FORUMUN YARISI CERATOCU:)

Alıntıları Göster
    yaw yok alıp gidiyo millet

ihtiyacı bitti ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

yaw yok alıp gidiyo millet

ihtiyacı bitti ya

Alıntıları Göster
    ankaradan selamlar....

CERATO NB CRDİ ADVANCE
  • heh..artık ankaradan gelirsin sen:) ne de olsa dizel miş....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.