Şimdi Ara

Char Hacklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kendi pc'me format attıktan sonra şifremi değiştirdim ve memlekete gittim ve bugün geri geldiğimde chara bir girip bakayım dedim ve kitli itemlerim dahil tüm itemlerim gitmişti . ayrıca levelde düşürmüşlerdi TickeT atsam bir işe yarar mı yardım alabilirmiyim ?

• Bosuna deneme ise yaramaz.
  • :S bi sonuç alıyım charı satıcam alamazsam eğer ki büyük ihtimal öyle gözüküyor o zamanda ticketta ana avrat kayıcam K2 yetkililerine
  • ???
  • account banlansın bari en iyisi bu arada her hacklenen chara konu açmasak gzl olr zaten konular hep aynı dupe , bug , reset , dc, satılık
  • Ko Forumu Yardım BöLümüne Konu Açıyorum ... Beğenmiyorsan ALT+F4 Şimdi Senin Gibi Bi kaç Kişi Çıkıp Msjını Alıntı yapıp haklısın vs. bişeyler yazabilir onlarada aynı kombinasyonu öneriyorum sadece bir konuda yardım istiyorum
  • en fazla +6 shell set verırler geri xD
  • peki nasıl bir ticket atmalıyım ? ve LeveLi aynı LeveLe çıkarırLar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreatMan -- 22 Eylül 2009; 1:06:39 >
  • zor
  • ++++++
  • Ver-mez-ler.
  • benmi sırf adım yüzünden galiba ban yedi :S 999 sınırsız ban galiba adım da NiggazGottaDie zenciler ölmeli demek halbuki makaradı :S +7 hb +7cihitn set +0 wp dual foverin +0 gitti :S:S:S:SS:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.