Şimdi Ara

CHAR SEÇİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN ONE HANDED SWROD AÇTIM BEYENMEDİM TWO AÇTIM 10 DA BIRAKTIM WİZARD AÇTIM ÇOK KOLAY YATIOR VE 14 LVL DA SIKILMAYA BAŞLADIM BANA NE TAVSİYE EDERSİNİZ WARLOCK NASIL ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForEverAsasin -- 1 Ağustos 2007; 16:29:08 >

• öncelikle seni tebrik ederim...üst konulara bakmanı da tavsiye ederim ancak şöyle bir olay vardır ki legend I yani avrupa = takım ruhu..anlatabildiysem ne mutlu bana..yani parti yapacaksın..one handed -two handedsan tank oalcan magesen arka planda durup saldıracan..clericsen zati buff atacan..warlock rod ariyetten silahın adıdır..warlock değişik güzel skilleri olan bir türdür fena değil..ancak böylr bireysel kasmaya önem veririsen ve vigor potların da yoksa bütün charları bırakırsın sen merake etme
  • Zevk istiyosan bireysellik istiyosan Çin charı açmanı tavsiye ederim örneğin 20 mob un arasına giriyim yatmayım diyosan full str blade yok ben bir skiller 3-5 mob yatırıyım sürekli tek atıyım süper damage veriyim diyosan full int nuker veya en azından int ağırlıklı hybrid yada diyosanki ben hem yatmayım hem iyi vuruyum hem iyi kasıyım Full Str fire glavie
  • europa charı açıcam ama ney :S
  • Oyunu oynayacak olan sensin.
    ÜSt konulara bak beğen bir tane.
    BEn de popkek alacam.
    Neyli olsun.
    Muzlu var.
    Kakaolu var.
    Vişneli var.
    Konu mu açsam naapsam.
    Forumdakiler bilir.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.