Şimdi Ara

charım hacklendi :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün gece 45 gb +ske belt we76 asas gizli sorusu her şeyiyle birlikte hacklendi şu an elimde chara ait hiç bi şy yok yapılabilicek bi şy war mı ticked atsam baska bir chardan sonuc alma ihtimalim war mı?

• sen yine de ticket atarak sansını dene eger olmazsa senin yerinde olsam knight ı bırakırdım
  • elinde pre aldığın kredi kartı numarası yada kesn kodların varsa hepsini ticketle gönder charını geri alabilme ihtimalin var
  • item ve gbleri çoktan almışlardır, o konuda hiçbişey yapamazsın.

char için dediğin gibi başka bi hesaptan ticket atabilirsin ( gerekli olan ödeme bilgilerin tamsa ) sonuç vericektir.

ama eğer charında pre bittiyse ve hackliyen adam üstüne pre çektiyse veya senin elindeki ödeme bilgilerini yetersiz hale getirmek için char'a g1 kredisi falan yüklediyse yapabileceğin hiçbişey yok çünkü senden son ödeme bilgilerini istiyecekler (yani hackliyen adamın aldığı pre-g1 bilgilerini de )

geçmiş olsun
  • kredi kartı numaraları hala war ztn şu an ko ya tıklıcagımı sanmıyorum bu char ronarktaydı giden para az buz diil 1,5 milyar nerdeyse nse bi deniyim teşekkürler
  • Anlayabilirsen en iyi yardım bu olur. Çarı geri alabilirsin ancak itemlerin kitli degilse %99luk bir ihtimal ile itemlerin gitti

Gold veya daha ust paket uyelı bi arkadaşının account'u ile ticket atmalısın. Ancak carı geri alabilmen için %10000... gereklı olan yalnızca bir şey var
    Daha önceden alınmıs olan üyeliklerin K-Esn kod'larından bildigin herhangibirinin ilk 8 karakteri.
    Örn/

Esn kodu: 32568514-cx7b-h7c2-8532-2106-a21f-582n
    Esn şifresi: lm3a-sz81
    (Not: Esn kodu ve şiresi tamamen uydurmadır gerçek olup olmadıgını denemeyiniz.)

Burada mavi ile yazılı olan kısımdaki 8 karakteri ve premium pakedini belirtmelisin. Örnegin esn kodu ve şifresi yukarıdakı gıbı olsun ve bu premıum pakedı gold olsun. Bunlarla beraber KO yöneticilere yardımcı olması için daha önceki (güncel olmayan);

Msn bilgileri,
    Gizli soru ve cevabı,
    İtem kilitleme şifresi
    vs yollarsan sana en kısa zamanda yardımcı olup olamayacaklarını bildirirler.

Eger elinde bu bilgilerin hiçbiri yoksa çarın sahibinin ben oldugunu idda bile edebilirim
    Unutmadan dipnot 24 saat içinde cvp gelicek diyolar ancak bu sure 48 saate kadar uzayabiliyor.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• bn clickby dan alıyodum premiyum we chasları elimde cok fln yok sadece credi kartı no ları war başka verebilceğim charın 1 giz sorusu ve item kitleme şifresi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.