Şimdi Ara

Chevrolet Türkiye için bitti mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
6.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gm eğer araba işinden çıkıp başka bir sektöre yönelmeyecekse chevrolet de her türlü avrupaya gelecek demektir, avrupa pazarında global bir otomobil üreticisinin olmaması diye bir ihtimal bile yok, üstelik avrupa birliğinde olmayıp da avrupa kıtasında olan birçok ülkede üretimi de satışı da hala mevcut, elektrikli araçları da üretimde ve satışta

opel satış sürecinin tam olarak bitmesi gerekiyor o kadar, opel le iç içe geçmiş bir markanın bir anda ayrı bir pazarlama, satış ve servis ağı oluşturması kolay değil
  • KaSaTuRa. kullanıcısına yanıt
    Hocam araçlar gelmiş zaten, gördüm gözlerimle; ancak iç pazara satılmayacaksa ne işi var burada onu çözemedim, fabrikası yok sonuçta. Bu mantıkla gidersek tekrar piyasaya giriş yapıyor chevrolet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Karadenizin kuzeyinde fabrikası varsa olabilir ama neden daha önce hiç böyle bir lojistiğe denk gelmedim diye düşünüyorum, derince limanından çıktı araçlar çünkü. Neyse kokusu çıkar yakında

• Geçen yıl 2011 ls Plus otomatik aldım. Uygun da bir fiyata aldım ve ne kasar doğru bir karar verdiğimi bir çok kez tebrübe ederek anladım. 2012 megane St aracım da var aralarında bariz konfor farkı var. Cruzenin D segmentine YAKIN bir konforu var bana göre. Çok memnunum piyasası da hareketlenmeye başladı 40-45 arasına alınabilecek mantıklı bir araç. Parçada asla sıkıntı çekmedim. Düşünene tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer.66 -- 15 Haziran 2018; 0:22:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    hindistan, çin gibi ülkelerde de üretimi olan bir firma gm, deniz yoluyla çok daha kısa sürede araçları taşıyabilir, arap bölgesine göndermek için bizden niye geçsin?

üstelik güney hattımız tamamen savaş durumunda, ne suriye ne ırak otomobil transferi için uygun konumlar değil, belki iran a gidiyor denebilir ama kazakistan da da üretim var ki iran la kazakistan arası sadece hazar denizi var

• Beton gibi araba chevrolet cruze ve Aveo lar amerikada en çok satan modeller hele yeni cruze ve Aveo (sonic) inşallah geri gelirler türkiyeye buarada cruze nin parçaları bol ve cok ucuz oto yedek parçacilara bile diyor on tampon 120tl Rot kolu 20tl araştırabilirsiniz ben gelmesini istiyorum chevrolet in turkiyeye

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.