Şimdi Ara

Chp nedenmi kaybediyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
2.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sana cevabı veririm ama sen afallarsın.Twitter kapanmadan önce de doğu da pkk lıları ayakta alkışlatan adama oy verenleri sevmiyorduk.Ondan önce şehidimizi adam yerine koymayan kişiye resmen tapanlardan nefret ediyorduk.Bir dediği bir dediğini tutmayan adamı destekleyenlerden nefret ediyorum.Kafalarını kuma gömüp ekonominin ilerlemediğini farketmeyip aksine milletin ağzına bakarak ekonomi çok gelişti diyenlerden nefret ediyorum.Ben daha çok şey söylerim ama sen anca böyle saçmalarsın işte.
  • Olayi pislestirmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_aCme -- 30 Mart 2014; 22:25:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

quote:

quote:

quote:

Muhalefetin görevi iktidar partisinin yaptığı icraatleri denetlemek, usulsüzlükleri ortaya çıkarmak, eksik gedik varsa bunları söylemektir bana göre fakat Chp bu dediklerimin %100'ünü yapmıyor. Şuan gündemde ses kayıtları var Chp bu ses kayıtları üzerinden Akp'ye yükleniyor. Akp yol yaptı, köprü yaptı deyip oy topluyor diyor Chp parti mensupları fakat bu yapılan yol ve köprülerde usulsüzlük varsa, yapımı için harcanan fazla para varsa bunları çıkıp anlatmıyor mitinglerde. Yol ve köprü bile yapılması halk için bir yarardır halkta bu yararı gözetip Akp'ye oy veriyor.

yanlız söyle bir olay var . halkımız yolları vs onları ekstra bir şey olarak görüyor. oysaki tam tersi onları yapmayacaksa neden iktidar olduki . adam her taraftan sömürüyor.

ülkede verginin vergisi bile var daha ne olsun allasen ya.

Kardeş peki muhalefet iktidara gelirse onların ne yapmasını bekleyeceğiz ? Yol yapmak, köprü yapmak iktidarın görevi ise muhalefet gelirse ne yapacak peki ? İktidar yolu sağdan yapıyorsa muhalefet gelse soldan götürecek.

öncelikle yolsuzluk yapmayacak bu bir(------100 MİLYAR DOLAR-----) . milleti din ayağına uyutmayacak bu 2 . yol felan elbette yapar. gayrisafi milli hasıla artacak 4

daha sayayımmı ?

Hocam peki Chp iktidara gelirse yolsuzluk yapmayacağını nereden biliyoruz ? Kılıçdaroğlu'yu sgk'dan tanıyoruz bu da kötü bir izlenim uyandırıyor halk üzerinde. Ben ne Akp'liyim ne Chp'liyim bunu da belirteyim ben gerçekten icraatlara bakmaya çalışıyorum.

ben sana kanıtla diyorum. kaset gibi somut bir şeyle kanıtla ?

ha yolsuzluk yapıp yapmayacağı konusunda kimseye güvenemezsin ama halk bilinçlenmiştir heralde bir defa oldu ikinci defa olmaz diye düşünüyorum.

Kardeş ben sana bunu yaşım itibariyle kanıtlayamam olayları anlamaya başladığım zaman mhp koalisyonu son zamanlarını yaşıyordu daha sonra ise akp geldi fakat chp'li tanıdıklarım bile bu olayı doğruluyor.

Benim chp'yi asıl eleştirdiğim konu yapmak istedikleri icraatlar varsa bunları doğru bir şekilde halka anlatmalıdır. Biz gelince bunu yapacağız, örneğin akp x köprüsünü fazla paraya yaptırdıysa çıkıp bunu halka anlatmalıdır. Akp 5 liraya yapılacak olan köprüyü 10 liraya yaptırmıştır diye anlatmalıdır.

• Zeka geriliği kötü. Beyinsizlik daha vahim. Bence zeka yoksunluğu bunlara sebep
  • adında cumhuriyetçilik varken zihninde olmadığı için
    adı halk partisi iken aslında elitlerin partisi olduğu için

cumhuriyetçilik kalkanının ardında halkın kendi kendini yönetmesini istemiyorlar. tam zıttı yani düşünceleri.
    haklın partisi olması gerekirken kodamanların partisi olmuşlar. veya belli azınlıkların; bulgar göçmenleri, aleviler gibi.

ve bu zihniyet tam bir sömürge yönetim zihniyetidir. sömürgelerde azınlıklar başa getirilir ve ülkeyi yönetmesi sağlanır ki pastadan pay alacak insan sayısı az olsun, pastanın çoğu sömürgecilere gitsin. aynı zihniyetle ülkeyi yönetmeye çalışıyorlar ama seçime tek parti olarak girmedikleri sürece başa gelemiyorlar. ya da seçimi silahların namlusunun ucunda yapmazlarsa.
    bu zihniyet darbe ve tek seçenek olmak dışında halkı hiç yanına alamamıştır.
  • Genel başkanının memleketinde bile 1. parti olamayacak kadar aciz olduğundan...
  • Çünkü çalmıyor,siyasete dini karıştırmıyorlar
  • yolsuzluk yapmıyorlar, rüşvet almıyorlar, dine hakaret etmiyorlar. bunlardan ötürü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

Çünkü çalmıyor,siyasete dini karıştırmıyorlar

Ya bırak Allah'ını seversen,MHPliyim bende sırf ideoloji yüzünden destekliyorum.Çalmıyormuşşşş,buna kargalar bile güler yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

Çünkü çalmıyor,siyasete dini karıştırmıyorlar

Güzel espri.

• quote:

quote:

Muhalefetin görevi iktidar partisinin yaptığı icraatleri denetlemek, usulsüzlükleri ortaya çıkarmak, eksik gedik varsa bunları söylemektir bana göre fakat Chp bu dediklerimin %100'ünü yapmıyor. Şuan gündemde ses kayıtları var Chp bu ses kayıtları üzerinden Akp'ye yükleniyor. Akp yol yaptı, köprü yaptı deyip oy topluyor diyor Chp parti mensupları fakat bu yapılan yol ve köprülerde usulsüzlük varsa, yapımı için harcanan fazla para varsa bunları çıkıp anlatmıyor mitinglerde. Yol ve köprü bile yapılması halk için bir yarardır halkta bu yararı gözetip Akp'ye oy veriyor.

yanlız söyle bir olay var . halkımız yolları vs onları ekstra bir şey olarak görüyor. oysaki tam tersi onları yapmayacaksa neden iktidar olduki . adam her taraftan sömürüyor.

ülkede verginin vergisi bile var daha ne olsun allasen ya.

Delikanlılar çok iyi eğitimlisiniz ama hiç açıp yakın tarihimizi okumuyorsunuz. O yollar (alt yapı) olmadan üst yapı olamaz.
    Bu millet vergiyi yıllardır veriyor (Ötv nin gelmesi ve KDV artışları bu hükümetten önce olmuştur.). Daha önceki verdiğimiz vergiler nerede? Nerede o dönem yapılması gereken yollar? Rahmetli Özal alt yapı alt yapı dedi ama ömrü vefa etmedi bitirmeye. O gittikten sonra bizde ne alt yapı bitti ne de maliyenin faiz borcu. Dipsiz kuyuyu taş ile dolduramazsınız. O dönemde devletin kasası dipsiz kuyuydu. Bu adamlar gelip delikleri kapattı ve kuyuyu doldurdu.
    Hiç bir gelişim kendi kendine olmaz. Çalışmak azmetmek ve inanmak gerekir. İşte halk bu meziyetleri bu adamlarda gördüğü için onlara oy veriyor. Yoksa Sarıgül'ün dağıttığı makarnaların da karşılığı oy olmalıydı. Bak ne oldu şimdi?

• eeee hakaret ettiğin halktan tabiki oy alamazsın
  • İSMİ HALK AMA HALKTAN UZAK PARTİ

• quote:

Orijinalden alıntı: Tormintor

quote:

Orijinalden alıntı: Rasim Ozaman Kütahyalı

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

Chpde isterse 10 tane genel başkan değissin sonuc fark etmez chpdeki sorun zihniyet değişmedikçe chp her zaman kaybetmeye mahkum...

Nedir bu CHP zihniyeti.?
    Heryerde AKP'liler tarafından CeHaPe zihniyetinden çok çektik lafını duyuyorum.

Şöyledirki bunlar kendileri çok üstün sanarlar. Başkalarından zeki, yetenekli, kültürlü, ahlaklı vs vs dirler. Ama bunu sadece söylerler. Bu ülkede yapılan hiç bir şeye katkıları yoktur. Kendine benzetemediği herkese aşağılarlar. Kaşındaki insanı giydiği kıyafete göre yargılar, hakaret eder hatta küfrederdi. Onlar CHP zihniyetine göre kendi oksijenlerini emen sülüklerdir. Ama bilmezlerki onlar olmasa ne Kurtluş Savaşı kazanılabilirdi ne bu ülke kurulabilirdi ne yemek yiyip su içebilirlerdi ne de ellerinde iphone altlarında en lüks arabalarla gezerken ülkede kötüye gidiyor ekonomik kriz var diyebilirlerdi.

Bu dediklerinizin herhangi bir dayanağı var mıdır.?

Secim sonuclarina bakabilirsin.

Seçim sonuçlarının dediklerinizle değil de ,halkın kitap okuma oranıyla doğru orantıda olduğunu düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Chpde isterse 10 tane genel başkan değissin sonuc fark etmez chpdeki sorun zihniyet değişmedikçe chp her zaman kaybetmeye mahkum...

Nedir bu CHP zihniyeti.?

Şöyledirki bunlar kendileri çok üstün sanarlar. Başkalarından zeki, yetenekli, kültürlü, ahlaklı vs vs dirler. Ama bunu sadece söylerler. Bu ülkede yapılan hiç bir şeye katkıları yoktur. Kendine benzetemediği herkese aşağılarlar. Kaşındaki insanı giydiği kıyafete göre yargılar, hakaret eder hatta küfrederdi. Onlar CHP zihniyetine göre kendi oksijenlerini emen sülüklerdir. Ama bilmezlerki onlar olmasa ne Kurtluş Savaşı kazanılabilirdi ne bu ülke kurulabilirdi ne yemek yiyip su içebilirlerdi ne de ellerinde iphone altlarında en lüks arabalarla gezerken ülkede kötüye gidiyor ekonomik kriz var diyebilirlerdi.

Seçim sonuçlarının dediklerinizle değil de ,halkın kitap okuma oranıyla doğru orantıda olduğunu düşünüyorum.

Dediklerime ornek oldugun icin tesekkurler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nedir bu CHP zihniyeti.?

Dediklerime ornek oldugun icin tesekkurler.

Gerçekler böyle,yapacak bir şey yok.
    AKP,CHP başa kimin geldiği farketmez.Bu kafayla ülkece bizden bir şey çıkmaz zaten.

• Valla bu yüzden kaybediyorsa kaybetsin doğruları söylemek lazım. Akp seçmeni genel profili internet kullanmayan ideolojik derdi olmayan icraat olarak yol yapımıyla ilgilenen kesim. Çalıyor ama çalışıyorculardan oluşuyor. Chp gelince karneyle ekmek alacağını falan sanıyor. Gelde buna cehalet deme. Oy vermiyorlarsa zaten cumhuriyeti anlamadan demokrasiyi anlamadan vermesinler oyu çokta lazım değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: touristnerd

quote:

Orijinalden alıntı: 4540merkezz

quote:

Orijinalden alıntı: touristnerd

Chp en son ne zaman iktidar oldu?Belediyeler kafalarına göre icraat yapabiliyor mu?Peki siz neden akp ye oy veriyorsunuz?Kendi askerini vurdurmaya çalışan bir hükümete nasıl oy verilir.Çıkan o kadar kayda montaj bile demeyen,bizi dinlediler diyen bir insana nasıl oy verilir anlam veremiyorum.Twitter ın kapatılmasını nasıl karşılıyorsunuz diye sorulduğunda ben kullanmıyorum beni ilgilendirmiyorum diyen bir seçmeni olan partiden bahsediyoruz.Eğitim oranı yerlerde zaten oyların yarısından çoğu kırsal kesimden geliyor iki makarna kömürle geliyor.Eğitim oranı arttıkça akp nin aldığı oy azalıyor bunu kendi bakanınız söyledi.Hala Chp li ler kendilerini üstün görüyor vasvasatası yapıyorsunuz ulan bunu kendiniz söylemişsiniz zaten adamlar daha eğitimli diyorsunuz.Anlam veremiyorum...

Twitter kapanmadan , kasetler çıkmadan önce de koyun deniliyordu . Makarna demişsin de haklı olabilirsin. Demek ki halk iki paket makarnaya muhtaçtı ve bunu AKP fark etti. Helal olsun demek yerine halk iki paket makarnaya kanıyor diyorsunuz. Yazıklar olsun sizlere.

Ya sen onu boşver ben sana diyorum ki adam kendi askerini vurdurtmayı planlıyor.Bu mu seni insanlığın?Bu mu lan vatanseverliğiniz?

Senelerde sırf bası kapalı diye kadınlara cektirmedikleri kalmadı. Daha ne zihniyetinden bahsediyorsunuz?

Yanlış kişiyi alıntılamışım. Pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCrane -- 31 Mart 2014; 0:23:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• chp zihniyetinden dolayı,insanlara 0 saygı...geneldede bu partiyi destekleyenler saygısız ve diğer görüşlere sövenler oluyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinanhakan

chp zihniyetinden dolayı,insanlara 0 saygı...geneldede bu partiyi destekleyenler saygısız ve diğer görüşlere sövenler oluyor zaten

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.