Şimdi Ara

Chuwi Hi 10 plus 10.8 inç tablet kullanıcıları kulubü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
7
Favori
12.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu resmi satıcısı burdan modellere bakin derim
  • modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Büyük bir İhtimal H10 Plus Alıcam Arkadaşlar
  • modexl18 M kullanıcısına yanıt
    Hocam buna sadece windows yükleyebiliyormuyuz acaba ?
  • Tyres kullanıcısına yanıt
    Android bölümü silerek yuklersiniz neden olmasin
  • İngilizce varsa chuwi foruma bakın. Orda herşey var.
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    önce windows göçtü, sonra da android. Chuwi resmi sitesindeki flash yükleme işlemi ile kurtarmak istedim.Burada verilen dosyaları unzip edip FAT32 formatlı WINPE isimli bir flash bellekle yükleme yapılması söyleniyor. Ancak verilen zipli dosyalardan birinde 4GB dan daha büyük bir dosya var ve FAT 32 4 GB dan büyük dosyaları kabul etmediği için yapamadım. Yardımcı olabilecek, yol gösterecek bir arkadaş var mı acaba?
  • Allah kurtarsın. Fat 32 4gb fazla kabul etmese neden versinler. Yanlış anlamış olmayasın. Ben chuwi hi12 için yaptım oldu. Siteye üye ol sor orda.
    Teşekkürler hocam. Siteye üye oldum tabii. Bir cevap geldi. "BIOS dosyaları küçük olur, sadece BIOS dosyalarını FAT 32 formatlı diske yükle, ama yanlış yapıyor olabilirsin, BIOS flashlaman gerekmez. Windows dosyalarını NTFS formatlı diskle yapabilirsin" şeklinde.Ben bu konuda çok deneyimli değilim. İngilizce sıkıntım yok ama, sitedeki yol göstericide eksikler var sanıyorum. Şöyleki:
    Androidi yeniden yüklemek için Phone Flash Tool indir, flash.json dosyasını çalıştır gibi bir yol gösterdiler siteden. Ama belki benim deneyimsizliğim yada bilgisizliğim; indirdiğim Phone Flash Tool dosyasında böyle bir dosya yok. Bu durumda ilerleyemedim daha fazla. Sizin h12 için bulduğunuz geçerli midir? Yada nereden bulabilirim acaba.
    Zahmetiniz için şimdiden teşekkürler ederim.
    İyi akşamlar.
  • Chuwi dualboot için dosyayı indirdim. Dedikleri gibi biçimlendirip, klavye takıp f7 ile açtım, yükledim oldu. Bilgisayarcılar yapamamıştı.
  • Aliexpress H10 plus Kalmamış Şaka gibi
  • Eskidi artık yeni modeller çıkıyo
  • Aslında donanım fiyat olarak çok çok iyiler. Ama bi bozuldu mu bittin.
  • Peki Alınabilecek H10 Plus Düzeyinde Tablet varmı ?
  • Tr de ikinci ellerine bakın. Yepo teclast falanda var. Hepsi aynı ayarda. Gearbestte 10.1 olan var. Pro sanırım. Ama ben olsam hi12 alırım. Hem android hem windows. Sadece windows olarakta var bi kaç model. Gearbest sitesini öneririm. Olmadı banggood siteside güvenlidir.
  • Arkadaşlar elimdeki hi10 plus u satıp daha küçük birşey almak istiyorum orjinal yedek ekranı da var ileri de kırılır ise uğraşmaya gerek yok 2 ay beklemeden taktırabilirsiniz. Android 6 yüklü cihaz rootlu isteyene orjinal sürüm yüklenip verebilirim. Pazarlıksız 1000 TL yanında kılıfını da vericem.
  • Android 6 yı nasıl kurdunuz? Klavye var mı?
  • tuncberk T kullanıcısına yanıt
    Ne yapabildiniz acaba merak ettim?
    İnternette yapımı var daha önce Android bir cihaza root ve twrp yüklediyseniz çok basit.
  • Arkadaşlar Jumper diye bir marka var nasıldır acaba 🤔
    Yardımcı olur musunuz 🙏
  • En kalitelisi chuwi hocam. Diğerleri 5 para etmez.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.