Şimdi Ara

çin kısmımı avrupa kısımımı daha yoğun?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10lvl-40 lvl mobları avrupadamı daha yoğun yoksa çindemi daha seri kasabileceğim hangi taraf yardımcı olursanız sevinirim

• Çin tarafında kas derim. Irkın ne olursa olsun. Çünkü avrupa tarafındaki yaratıkların çoğu büyü yapıyor.
  • tam bir bilgi veremicem ama küçük bir öneri:

Ben 12 lwl wizardım (yeni açtım) açar açmaz 20k biriktirip jangana gittim 12 lwl olmama rağmen 14-15 lwl.lik moba tek atıyorum çokta ii kasılıom şu anda farmdayım 210 küsür sp birikti vede artıyor farmda olmama karşın hızlı lwl atlıyorum neden çünkü 15 lwl.i tekte alıorum vede seri kesebiliyorum. birine fire atıyorum o ölünce fireyi beklemeden diğerine cold atıyorum
    yani anlıyacağın wizardlar çin moblarına acaip vuruyor ben 4 ten beridir öyle kasılıyorum

edit:

quote:

Orjinalden alıntı: Intella

Çin tarafında kas derim. Irkın ne olursa olsun. Çünkü avrupa tarafındaki yaratıkların çoğu büyü yapıyor.

birde bu var tabi doğru
    europe mobların pekçoğu magical vuruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 12 Ocak 2008; 16:14:25 >

• ben kasmıcam zaetn baskası kasıcak avrupanın yabancısıyım bilmiyorum çinmi daha yoğun yoksa avrupamı
  • eldorado da en kalabalık yer hotan adım atacak yer yok. her gün kapkaç haberleri duyuyoruz.. tedirginiz.
    bide yolda yürürken taciz olaylarıda yaşanıyor. ayrıca ikide bit botları repair yapıyorm. gelen geçen basıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhanizgin

eldorado da en kalabalık yer hotan adım atacak yer yok. her gün kapkaç haberleri duyuyoruz.. tedirginiz.
    bide yolda yürürken taciz olaylarıda yaşanıyor. ayrıca ikide bit botları repair yapıyorm. gelen geçen basıyor

alemsin ha
  • Arkadasın Dediği Gibi Bende 20k ile Jangana Hucum Ettim :)

Belki istanbul Semerkant Kısmında Daha Hızlı LwL Atlarsın Oda partyi Bulabilirsen

8 Li Olursa Ama Farklı Bişey Olarak Bence Jangan Dw Kısmında kasın

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.