Şimdi Ara

çıt çıt sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • next uydu alıcımı bu sabah açtığımda iki ışığı sürekli yanıp sönüyor ve yanıp sönerken çıt çıt diye ses çıkarıyorlar fişi çektiğimde ses hemen kesilmiyor bir kaç saniye sonra yavaşlayıp kesiliyor bi fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim

• 220 volt besleme devresinde kondansatör arızası olabilir bir tamirciye gösterseniz iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: xzs

220 volt besleme devresinde kondansatör arızası olabilir bir tamirciye gösterseniz iyi olur

valla öyle yapıcaz hocam başka çare yok kendim değiştirebilirmiyim kondansatörleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: egomencim

quote:

220 volt besleme devresinde kondansatör arızası olabilir bir tamirciye gösterseniz iyi olur

valla öyle yapıcaz hocam başka çare yok kendim değiştirebilirmiyim kondansatörleri

ucuz bişe 20 tl ye halleder tamirci
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Orijinalden alıntı: egomencim

quote:

ucuz bişe 20 tl ye halleder tamirci

inşallah hocam yarın götüreceğim. teşekkürler cevabın için
  • Eliniz yatkınsa elli kurusa kondansatorun aynisini alip lehimleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaOcHe

Eliniz yatkınsa elli kurusa kondansatorun aynisini alip lehimleyebilirsiniz.

yok hocam malesef elim yatkın değil ancak eli yatkın elktronikçi arkadaşlarım var olmazsa onlara bir danışayım teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.