Şimdi Ara

Çıtır Usta Hijyen Rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 27.06.2015 tarihinde saat 18.00 civarı eşimle yemek yemek için gittiğimiz Çıtır Usta Pide ve Kebap isimli restoranda yemeklerimizi yerken, iftar için masaları hazırlayan garsonlardan birisi bir su bardağını yere düşürdü ve bütün garsonlar aynı mesayla uğraşıyordu, yani bu olaya bütün garsonlar şahit oldu ve ardından yere düşen -bütün insanların WC gibi mikrobiyal yoğunluğu yüksek olan pis yerlere girip bastığı yer- (fakat kırılmayan) bu bardağı insan hayatını hiçe sayarak ve hiç suçluluk hissetmeden kapalı biçimde tekrar masaya koyup başka masayı hazırlamaya başladılar. Bu duruma sinirlenip bardağı kaldırmalarını söyledim ve kalan yemeği içim almadı, çıktım. Bilginiz olsun ve bu lanet firmada yemek yemeğin canınızı seviyorsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi_arikan

Merhaba arkadaşlar, 27.06.2015 tarihinde saat 18.00 civarı eşimle yemek yemek için gittiğimiz Çıtır Usta Pide ve Kebap isimli restoranda yemeklerimizi yerken, iftar için masaları hazırlayan garsonlardan birisi bir su bardağını yere düşürdü ve bütün garsonlar aynı mesayla uğraşıyordu, yani bu olaya bütün garsonlar şahit oldu ve ardından yere düşen -bütün insanların WC gibi mikrobiyal yoğunluğu yüksek olan pis yerlere girip bastığı yer- (fakat kırılmayan) bu bardağı insan hayatını hiçe sayarak ve hiç suçluluk hissetmeden kapalı biçimde tekrar masaya koyup başka masayı hazırlamaya başladılar. Bu duruma sinirlenip bardağı kaldırmalarını söyledim ve kalan yemeği içim almadı, çıktım. Bilginiz olsun ve bu lanet firmada yemek yemeğin canınızı seviyorsanız.

Kardeş bu olayı lokantanın sahibine söyledinizmi ? garsonlar yüzünden kurumsal firma seviyesine gelen ÇITIR USTA firmasını kötülemeniz yanlış bu firmayı ilk defa sizden duydum ve araştırdım gayet profesyonel göründüğünden linkide attım

http://www.citirusta.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Merhaba arkadaşlar, 27.06.2015 tarihinde saat 18.00 civarı eşimle yemek yemek için gittiğimiz Çıtır Usta Pide ve Kebap isimli restoranda yemeklerimizi yerken, iftar için masaları hazırlayan garsonlardan birisi bir su bardağını yere düşürdü ve bütün garsonlar aynı mesayla uğraşıyordu, yani bu olaya bütün garsonlar şahit oldu ve ardından yere düşen -bütün insanların WC gibi mikrobiyal yoğunluğu yüksek olan pis yerlere girip bastığı yer- (fakat kırılmayan) bu bardağı insan hayatını hiçe sayarak ve hiç suçluluk hissetmeden kapalı biçimde tekrar masaya koyup başka masayı hazırlamaya başladılar. Bu duruma sinirlenip bardağı kaldırmalarını söyledim ve kalan yemeği içim almadı, çıktım. Bilginiz olsun ve bu lanet firmada yemek yemeğin canınızı seviyorsanız.

Kardeş bu olayı lokantanın sahibine söyledinizmi ? garsonlar yüzünden kurumsal firma seviyesine gelen ÇITIR USTA firmasını kötülemeniz yanlış bu firmayı ilk defa sizden duydum ve araştırdım gayet profesyonel göründüğünden linkide attım

İşin kötü tarafı zaten o, garsonlarla beraber iftar masalarını o da hazırlıyordu kardeşim. Kesinlikle profesyonel - kurumsal bir firma gibi görüyordum ben de zamanında ama şikayetvar'a çıtır usta diye yazıp aratırsan hiçbir şikayeti karşılamadıklarını görebilirsin. Emin olun ben de bu zamana kadar Çıtır Usta'yı hep profesyonel - kurumsal diye tercih ederdim ancak bu saatten sonra asla... Garsonuna mülterinin kullanacağı bir yemek aracının yere düştüğünde değiştirilmesi gerektiğini öğret(e)meyen bir firma ne kadar profesyonel - kurumsal olursa olsun tercih edilmemeli bence. Ben de çalıştım gıda sektöründe fakat kimsenin hayatını riske sokacak bir davranışta bulunmadım. İnsan hayatıyla oynamaktır bu. Diyeceksiniz ki "o kadar da değil...". İnanın ihtimal dahilinde, öyle bakteriler var ki hamile bir kişinin düşük yapmasına sebep oluyor fakat o bakterinin nereden geldiğini bilemiyoruz...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

İşin kötü tarafı zaten o, garsonlarla beraber iftar masalarını o da hazırlıyordu kardeşim. Kesinlikle profesyonel - kurumsal bir firma gibi görüyordum ben de zamanında ama şikayetvar'a çıtır usta diye yazıp aratırsan hiçbir şikayeti karşılamadıklarını görebilirsin. Emin olun ben de bu zamana kadar Çıtır Usta'yı hep profesyonel - kurumsal diye tercih ederdim ancak bu saatten sonra asla... Garsonuna mülterinin kullanacağı bir yemek aracının yere düştüğünde değiştirilmesi gerektiğini öğret(e)meyen bir firma ne kadar profesyonel - kurumsal olursa olsun tercih edilmemeli bence. Ben de çalıştım gıda sektöründe fakat kimsenin hayatını riske sokacak bir davranışta bulunmadım. İnsan hayatıyla oynamaktır bu. Diyeceksiniz ki "o kadar da değil...". İnanın ihtimal dahilinde, öyle bakteriler var ki hamile bir kişinin düşük yapmasına sebep oluyor fakat o bakterinin nereden geldiğini bilemiyoruz...

İşletme sahibide bu olayı gördüyse o zaman haklısınız sanırım bu işletmeler FRANCHİSİNG sistemiyle çalışıyorlar bu şikayetinizi asıl yönetim merkezine restaurant ismini vererek şikayetci olabilirsiniz bu şekilde restaurant belki ceza ve ihtar alır ve kendini düzeltir linkte İLETİŞİM adresi olarak şu bilgiler var
    Mehmet Akif Cad. Basın Ekspress Yolu Derin Sokak. No : 58 İkitelli - İSTANBUL
    Telefon : 0 212 494 31 00
    Fax : 0 212 494 31 38
    E-mail : info@citirusta.com - citir@citirusta.com

• teşekkür ederim, yarın ilk iş bunu yapacağım. şikayetvar'ı önemsemeyen firmalara bu konuda güvenmiyorum ama umarım başarılı olurum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.