Şimdi Ara

CİVİC 1.8 ALINIRMI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sorularınız olursa ana başlıkta herkes elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır.
  • Teşk.ederim.150 km kadar kullandım,sürüş ve konfor olarak tatmin edici.
    Zaten yakından incelemiştim.
    Bakalım hayırlısı.
    Tekrar teşekkür ederim herkese.
  • Keşke 1.6 alsaydın
  • Yakıt olarak 1.6 ile aynı,ama vergide fark ediyor.
    0 da 0-3 yaş diliminin altında,ordan biraz kurtarıyor.Performans,donanım ve şekil bu eksikliği kapatır bence.
    bu arada şehirler arası 100 km 6.7 tüketim.
  • Aracın 1,6 sı olsa çok rahat satılır ama nedense yok piyasada......
  • Şu kasada 1.8motorda vergi dezavantajı var 1.4motorda performans dezavantajı var. 1.6 motor seçeneği olsaydı satış grafiği çok daha yüksek olurdu. Ben bundan şikayetçi miyim? Hiç değilim. Piyasada çok fazla olmayan bir otomobil kullanıyor olmak güzel birşey. HB kasa bir çok yerde çok rahat ilgi çeken bir otomobil. Hatta Type-R body kitle birlikte çok daha çekici olduğunu söyleyebilirim.
    Yaz tatili için 3000 km yol yaptım. Eve döndüğümde tüketimim 6.2 litre idi. Çoğunluk İstanbul 8000 km ortalamam 7.9litre. 1.8motor 140Hp otomatik, kliması hiç bir zaman kapanmayan bir aracın değerleri bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Şu kasada 1.8motorda vergi dezavantajı var 1.4motorda performans dezavantajı var. 1.6 motor seçeneği olsaydı satış grafiği çok daha yüksek olurdu. Ben bundan şikayetçi miyim? Hiç değilim. Piyasada çok fazla olmayan bir otomobil kullanıyor olmak güzel birşey. HB kasa bir çok yerde çok rahat ilgi çeken bir otomobil. Hatta Type-R body kitle birlikte çok daha çekici olduğunu söyleyebilirim.
    Yaz tatili için 3000 km yol yaptım. Eve döndüğümde tüketimim 6.2 litre idi. Çoğunluk İstanbul 8000 km ortalamam 7.9litre. 1.8motor 140Hp otomatik, kliması hiç bir zaman kapanmayan bir aracın değerleri bunlar.

supremum
    Kesinlikle katılıyorum dediklerine.
    Dediğin gibi 1.6 çok iş yapardı bu kasada,bana göre 1.8 tam olmuş yarı otomatikte 1.6 çok perforans kaybederdi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.