Şimdi Ara

Civic Angel + Ledli Stop (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: yuceozkan

arkadaşlar bu farlar eski kasa civic için yapılan far takımı gibi yine uzakdoğu malı,sürekli arıza yapcak angel halkarı sönücek bilmemne bide galiba kısalar sadece arabanın önünü aydınlatıyo gibi bi duyum aldım

ayrıca angel halkaları biraz basitleştiriyo sanki arabayı, bmw özentisi gibi duruyo yani bmw alamamış honda almış bmw'ye benzetmeye çalışıyo gibime geliyo

yanlış anlamayın hondayı kötülemiyorum, benimde hondam var 2007 civic sedan premium ama taş yerinde ağırdır bence orjinal honda farları bu yan sanayi uzakdoğu mallarından daha güzel nede olsa hondamızın orjinal farı hem madem beğenmiyodun niye aldın bu arabayı? diye sorarlar adama...

birde arka stoplar yakından bakınca yıldız şeklinde gözüküyo sizin düşüncenizi bilemem ama bence çok kro işi...

eğer illa bişey yapılacaksa ŞAYET araba siyah renkteyse orjinal farın tabanları far aynalarına dokunmamak suretiyle siyaha boyatılıp (sanayide bunu yapan binlerce usta var) üzerine mercedes-bmw veya renault'dan çıkma mercek (projektör) uygulayıp,xenon kitine dönüştürmek. merceksiz xenon uygulamaları ışığı çok dağıtıyo zaten kimse far ayarını doğru düzgün yapmıyo bide beyaz ışık takınca karşı taraftakinin gözünü alıo ve kazaya sebebiyet veriyo biraz fazla görücem farları beyaz yapıp dikkat çekcem diye insanların göz sağlığıyla veya hakkaten hayatlarıyla oynamayalım lütfen, karşı taraftan gelenlerin de sorumlu oldukları bi aileleri var unutmayalım, trafik hayattır!...

Bende yıldız şeklini pek beğenmedim, biraz basit olmuş.Zevkler ve renkler diyeceğim, hayırlı olsun, kazasız belasız günler dileğiyle.

• cıvıc çok güzel olmuş neyleyim cıvıcsız dünyayı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.