Şimdi Ara

CL CUP? Türkiye Kupası? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ChordSolo

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

quote:

Orjinalden alıntı: OkanBJK1903

Türkiye Kupasini. Cünkü PAF takimiyla cikacaklar. Eger PAF takimiyla cikip kupayi kazanirlarsa en büyük cosku Fenerlilerin olur.

geçen sene takımı çekeriz, ilk penaltıyı taca atarız gibi sözler de verdiler ama sontası malum. ben şu paf takımıyla çıkma olayının da gerçekleşmeyeceğine inanıyorum. ama sözlerinde dururlarsa gerçekten alkışlarım.

söz filan vermedi kimse.sallamayın lütfen...
    bunlur kızgınlıkla edilmiş sitemler.bunların içinde paf takımı abartı olur ama yedek takımla çıkmak olabilir belki.
    bu arada umarım ŞL. deki maçlarda rakiplerin asil/yedek oyuncu durumlarına gösterdiğiniz hassasiyeti yine gösterirsiniz umarım...

Yani bundan sonra fenerbahçeli yöneticilerin verdiği demeçleri ciddiye almayın, kızgınlıkla edilmiş laflar olabilir, dikkate almaya değmez çünkü edilen lafın arkasında durulmaz diyorsun.

• Haber Yayın Tarihi: 28 Nisan 2007 Cumartesi Saat 15:33

Şekip Mosturoğlu'nun Basın Toplantısı

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Gelecek Sezondan İtibaren Fortis Türkiye Kupası'nda Gençlerle Mücadele Edeceklerini Söyleyerek, "Fortis Türkiye Kupası'na Genç Futbolcuları Tecrübe Edeceğimiz Rezerv Bir Organizasyon Olarak Bakacağız. Ligden Çekilme Konusunu da Ciddi Bir Şekilde Değerlendiriyoruz" Dedi.Bu konuda Beşiktaş maçı sonrası kulübe 100 bine yakın faks geldi, ligden çekilme konusunu ciddi bir şekilde değerlendiriyoruz. Bu konudaki kararımızı önümüzdeki hafta açıklayacağız. Bunun Denizlispor maçıyla bir ilgisi yok. Bu bizim tabi olduğumuz tüzükle ilgili bir olay. İstişare ediyoruz, bugün de sürecek, yarın da ve Pazartesi günü son şeklini alacak. Buna genel kurulun karar vermesi gerekir" ifadelerini kullandı.

Bazı şeyler yürek ister

• quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Haber Yayın Tarihi: 28 Nisan 2007 Cumartesi Saat 15:33

Şekip Mosturoğlu'nun Basın Toplantısı

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Gelecek Sezondan İtibaren Fortis Türkiye Kupası'nda Gençlerle Mücadele Edeceklerini Söyleyerek, "Fortis Türkiye Kupası'na Genç Futbolcuları Tecrübe Edeceğimiz Rezerv Bir Organizasyon Olarak Bakacağız. Ligden Çekilme Konusunu da Ciddi Bir Şekilde Değerlendiriyoruz" Dedi.Bu konuda Beşiktaş maçı sonrası kulübe 100 bine yakın faks geldi, ligden çekilme konusunu ciddi bir şekilde değerlendiriyoruz. Bu konudaki kararımızı önümüzdeki hafta açıklayacağız. Bunun Denizlispor maçıyla bir ilgisi yok. Bu bizim tabi olduğumuz tüzükle ilgili bir olay. İstişare ediyoruz, bugün de sürecek, yarın da ve Pazartesi günü son şeklini alacak. Buna genel kurulun karar vermesi gerekir" ifadelerini kullandı.

Bazı şeyler yürek ister

off offffff

• mafaoğlunu itina ile sepetledik bu çalışmamda bana destek veren tüm fb li kardeşlerime teşekkürü borç bilirim
  • geçen sene kupa grup maçlarında zaten as takımla oynamadı fenerbahçe,sadece bjk maçına as takımla çıktı,sonuçta bu bir derbidir.ligden çekilme konusunu değerlendireceğiz demiş adam,çekileceğiz dememiş.tabi art niyetle yaklaşırsan her tarafa çekilir bu laf.ilk penaltıyı taca atalım muhabbetini kulüpten kimin ağzından duydunuz?forumlarda böyle bir öneri gelmiş ama kulüpten böyle bir açıklama gelmemiş,şimdi kulübün burada suçu nedir?geçen sene 3 büyük takımın başkanları kulüpler birliğine girmeme kararı oldu fakat daha sonra aziz yıldırım hariç diğer 2 onurlu başkan sözünü yuttu,hatta birisi gitti utanmadan başkan oldu bu birliğe!bu durumda hangi takımın yöneticilerin verdiği demeçleri ciddiye almamak gerekir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: header

Fb nin büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür ne başka bişey..ne olduğunu çözen yok daha

bende tam o cümlenin ne anlama geldiğini düşünüyodum ama bulamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jedi_Knight

quote:

Orjinalden alıntı: header

Fb nin büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür ne başka bişey..ne olduğunu çözen yok daha

bende tam o cümlenin ne anlama geldiğini düşünüyodum ama bulamadım

Zati sizden çözmenizi isteyen olmadı .

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.