Şimdi Ara

Clan ile İlgili Birkaç Sorum Olucak->>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu konuyu açmadan önce daha önce verildimi diye baktım ama bulamadım.
    Sorcağım sorular sizin çok iyi bildiğiniz şeyler olabilir ama ben bilmiyorum.Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır.
    1.Clan başkanısız ve birini clandan atmak istiyorsunuz ne yapıcağız?Birde atacağımız adamın offline veya onnline olması etkilermi?
    2.Kolluğumuz g3 iken pelerini aldınız ve giydiniz sonra np li adamlar aldınız diyelim g2 oldu clan adamlar çıkarsa g3 olucak adamlar çıkarsa pelerin düşermi?
    Sorularım bu kadar cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• 1- Join diye ekliyoduk galiba ne zamandır clana adam aldığım yok.
    Adamın üstüne tıklayıpta alıcan için online olması lasım.
    2- İstersen g5 olsun clan dağılmadıkca pelerin düşmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnotheRDie

1- Join diye ekliyoduk galiba ne zamandır clana adam aldığım yok.
    Adamın üstüne tıklayıpta alıcan için online olması lasım.
    2- İstersen g5 olsun clan dağılmadıkca pelerin düşmez.

saol da 1. soru hala cvp olmadı:D
  • 1. adamın üstüne tıkla ve clan sayfasında join e tıkla adama clana gelmesı ıcın davet yoladın oda kabul ederse gelır. etkilmez die biliorum .
    2.hyr düşmez g3 clan aynı kalır pelerınde durur g4 olursa clanın pelerin düşer

1. soruna cvp verdim another düşmesi lazım g3 den g4 oldu clanım pelerin gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1767EA2F -- 31 Temmuz 2007; 0:31:25 >
  • clandan atmak istiyorsan h ye basip menuyu acarsin ordan clan bolumune gelip ban from clan secenegini secer ve ki$inin ismini yazarsin online ofline olmasi farketmez..g3 e kadar pelerin du$mez g4 ya da g5e du$erseniz ilk resetde pelerin gider yeniden g3 olunca pelerin geri gelir
  • yaw anlamadınız clana alım demiyorum atım
  • adam clana nasil alindigini degil nasil atildigini soruyor..yoksa ben mi yanli$ okudum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

adam clana nasil alindigini degil nasil atildigini soruyor..yoksa ben mi yanli$ okudum?

Ben yanlış okumuşum

O zaman H 'ye basıp harDeath dediği gibi clan bölümü gelip ban vs vs. diceksin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

clandan atmak istiyorsan h ye basip menuyu acarsin ordan clan bolumune gelip ban from clan secenegini secer ve ki$inin ismini yazarsin online ofline olmasi farketmez..g3 e kadar pelerin du$mez g4 ya da g5e du$erseniz ilk resetde pelerin gider yeniden g3 olunca pelerin geri gelir

sağol kardeş
  • y arkadaşım dedim yaa 1. sorunun cevabını on veya off olması etkilmez die yazdım iyi okusana soruyu doru okuduma gore belkı sen yanlıs yazdın

clandan adam atmakda clan sayfasına gel orda atıcan adamın usune tıkle alta remove ye tıkla atarsın
  • hazir konu acilmisken sorayim h ye basinca clana tıklayinca en altlarda CLAN_BATTLE yaziyo o ne demek
  • Galiba clandaki offline kişiler gri renkli görünüyo atabiliyosun üstünü tıklayıp.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.