Şimdi Ara

Clan kollukları(resimli) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
21.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoM_X

güzel konu ama ufakta olsa bi yanlışlık var. G0 diye bi grade yoktur. g3 kolluk da yanabilir.bunu zaten yeni açılan serverda görebiliyoruz.sıralamada ilk 5 içerisindeki clanın grade i ne olursa olsun yanar.tabi zamanla ilk 5 clanın np si 720k geçtiğinden genelde grade 1 kolluğun yandığını görürüz

ke zamanı g5 clanımın kolluğunu yaktım.(bug olmuştu)
    koskocaman dies in ilk 5 clanıydı benim clanım

• güzel çalışma humanların kolluklarını hep karıştırıyorum
  • Teşekkürler
  • quote:

güzel konu ama ufakta olsa bi yanlışlık var. G0 diye bi grade yoktur. g3 kolluk da yanabilir.bunu zaten yeni açılan serverda görebiliyoruz.sıralamada ilk 5 içerisindeki clanın grade i ne olursa olsun yanar.tabi zamanla ilk 5 clanın np si 720k geçtiğinden genelde grade 1 kolluğun yandığını görürüz

Doğru söylemişsin, G0 diye genelde dile getirildiği için öyle yazdım, örneğide G1lerin yananından bulabildim.
    Diğerlerinin yananından bulmama imkan yoktu. Bulsaydım hepsinin yananını seve seve koyardım

• Görmeyenler yada bilmeyenler için bir fırsat daha
  • Sağolasın Emeğe Saygı
  • "Bi yanlışlık yapmışsın kardeş Grade 5 te sonuna tekrar grade 5 yazcakken grade 6 yazmışsın."
  • saol kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokaka

quote:

Doğru söylemişsin, G0 diye genelde dile getirildiği için öyle yazdım, örneğide G1lerin yananından bulabildim.
    Diğerlerinin yananından bulmama imkan yoktu. Bulsaydım hepsinin yananını seve seve koyardım

ayrıca g5 in yanına 74k ve altı grade 6 yazmıssın. g6 diye bişey yok. en düşük mavi kolluk g5, 74k nın altındakiler.

• quote:

Orjinalden alıntı: Master_Star

Post kasma kanısına wardın desek ? Bence böyLe daha kötü oLdu bu arada G0 kraLın koLLuğudur iLk 5 cLan g1 ' dir sadece koLLukLarı yanar.

• evet ne gülüosun
    quote:

Orjinalden alıntı: ABSOLUT

quote:

Orjinalden alıntı: Necessa®i

quote:

Orjinalden alıntı: grawpi

niye aynı konuyu tekrar açıyon

Adama niye gülüyon komik birşeymi yaptı ?

• Humanların Kollukları Daha Belli ßence KaruslarınKi Acayipp
  • G6 clansızlar için kullanılan bir tabir diye biliyordum(sonuçta G0 diyede bir grade yok). Yorumlarınız için sağolun arkadaşlar, umarım faydalı olmuştur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LanetliWampiR

saol gzl paylsım mesela ben karus kolluklarını hıc bılmıodum

evet aynen bnde hiç bilmıodum (ama bnce humanlarınki daha guzel)
  • Konuyu yukarı çıkarıyorum, görmeyenler ve bilmeyenler faydalansın.
  • Emege saygı guzelllll
  • quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Çok güzel bir çalışma olmuş teşekkür ederim ..

SSS olmasında fayda görüyorum ..

bencede bu kadar eleştirmenize gerek yok birçok kişinin sorularına cvp olcaktır..
  • saol bilmiyodum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.