Şimdi Ara

cleaver sekermi yaw

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bende 2 tane +8 cleaver var topikte okudum çok sekiyo diyolar ben aşağa bakmadığım için sekip sekmediğini göremiyorum

eğer sekiyo ise +7 md alıcam nabam sizce ?

• Evet Sekiyor Sen Md Al
  • Sekme diye bişey yoktur onlar ütopik fanteziler attack pointi yüksek olan daha iyidir her zaman için. Md +7 de 87 cl +8 de 89 ap var üstelik md nin poison atağıda düşük.
  • saçmalık bende de war 2 tane çok güzel nede güzel pekde güzel kullanıyorum inanma böle şeylere
  • Her yıl çıkar böyle duyumlar...

Ayrıca Antor Paraya kıyıp WoW yapıcaktım yardım etmek isteseydin...
  • Sağ eline Md al sol elinde cleaver kalsın
  • Sekme olayı tamamen hurafe dir inanmayınız !! şekle bakarak item almayınız !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeRoCaqRi

saçmalık bende de war 2 tane çok güzel nede güzel pekde güzel kullanıyorum inanma böle şeylere

Lütfen 1vs1 lerde canın azalınca kaçma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Antor

Sekme diye bişey yoktur onlar ütopik fanteziler attack pointi yüksek olan daha iyidir her zaman için. Md +7 de 87 cl +8 de 89 ap var üstelik md nin poison atağıda düşük.

+1
    Cleaver MD den daha fazla seker diyenlere inanma sen yok öyle birşey
  • ıskalama durumu oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenpæce

Her yıl çıkar böyle duyumlar...

Ben aldım 2 aydır kenarda duruyor wow accountumu satarsam şubatta wow layacam ama bişeyleri bekliyorum birincisi ev değiştirecem yeni ev arkadaşım benle başlayacak birde lancer ve onun armanı başlayacak yani 4 kişi aynı serverde başlayacaz biz. MSN de sorsan söylerdim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: HeRoCaqRi

saçmalık bende de war 2 tane çok güzel nede güzel pekde güzel kullanıyorum inanma böle şeylere

Lütfen 1vs1 lerde canın azalınca kaçma.

kaçmadım kaçmam hiç bir zaman bgn bi ws de potum bittii tam öle kaçıodum adam aldı kaçdıysam bile arkadan human geliosa kaçarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çağrışş -- 31 Ocak 2007; 19:39:32 >
  • quote:

quote:

Ben aldım 2 aydır kenarda duruyor wow accountumu satarsam şubatta wow layacam ama bişeyleri bekliyorum birincisi ev değiştirecem yeni ev arkadaşım benle başlayacak birde lancer ve onun armanı başlayacak yani 4 kişi aynı serverde başlayacaz biz. MSN de sorsan söylerdim

Şimdi kafama 3 soru takıldı...

1.13$ mıydı 30$ mı ?
    2.Bizi kasıcak varmı yoksa edanadaki charlarını bırakıp areste başlayan ezikler durumuna düşermiyiz...
    2.Yenimsnmi açtın benimi engelledin ?

• quote:

quote:

quote:

1.13$ mıydı 30$ mı ?
    2.Bizi kasıcak varmı yoksa edanadaki charlarını bırakıp areste başlayan ezikler durumuna düşermiyiz...

1.13 euro ayda
    2.Bizi kasacak yok hepimiz birden ezik ezik kasacaz
    3.MSN değiştirmedimde ard arda oturup ama olayı yada msn e bi girip bi çıkış yaptıysan flood koruması otomatik engelleyip silmiş olabilir =) block yemek için haketmen gerek msn adresini pm le düzelteyim msn im çok kalabalık bulmam zor olur yoksa.

• quote:

quote:

quote:

quote:

1.13$ mıydı 30$ mı ?

1.13 euro ayda
    2.Bizi kasacak yok hepimiz birden ezik ezik kasacaz
    3.MSN değiştirmedimde ard arda oturup ama olayı yada msn e bi girip bi çıkış yaptıysan flood koruması otomatik engelleyip silmiş olabilir =) block yemek için haketmen gerek msn adresini pm le düzelteyim msn im çok kalabalık bulmam zor olur yoksa.

ya beyler konuya dönelim

• ya ben kullanıyorum çok da guzel
  • Yukarda yazmıştım gerçi

quote:

Sekme diye bişey yoktur onlar ütopik fanteziler attack pointi yüksek olan daha iyidir her zaman için. Md +7 de 87 cl +8 de 89 ap var üstelik md nin poison atağıda düşük.

quote:

Orjinalden alıntı: oromoroyum
    ya beyler konuya dönelim
  • Kolpa ...
  • Seker
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.