Şimdi Ara

Client is damaged.Please Reinstall the client?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu hatanın sebebi nedir forumda aradım ama elle tutulur bişey bulamadım...
     Client is damaged.Please Reinstall the client?

• az önce bende o hatayı aldım simdi bastan yüklüorum oyunubotla fln ugrastıysan olabilir.

client bozulmus tekrar yükle dio
  • anlamını anlayabiliorum heralde...yeni format attım aynı yükleme dosyasından kurmuştum oyunu şmdi bu hatayı verior...
  • Tekrar indirmen gerekicek sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twinblade -- 16 Ekim 2007; 19:22:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: St.Ramor

anlamını anlayabiliorum heralde...yeni format attım aynı yükleme dosyasından kurmuştum oyunu şmdi bu hatayı verior...

mesajında anlamını biliorum die bişey yazmıoyeniden yükle işte veya ne halin varsa gör
  • bu zaten yükleme dosyası ... format attım ... loading ekranından sonra bu hatayı alıorum...
  • hmmm o zmn önceden de bu clientten yüklediysen client te bi sorun yok bence.sürekli tekrar dene bence bircok hatada işe yarar bu
  • Bence oyunu tekrar indirmeyi dene formattan sonra eften püften bi olaydan dolayı clientin şeysi şey oluyo şeysi şey olunca da şey şey olmuyo işte Setup ı bi cd ye kopyalayıp başka bi pcde de çalıştırmaya çalışınca da bu hatayı veriyo ordan biliyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twinblade -- 16 Ekim 2007; 19:29:04 >
  • hasar almış baştan indirecen bende format atınca böle olduydu
  • ben 5 kere format attım hiçbişey olmadı.bence biraz daha deneyip sonra indir.net in sınırsızsa indir gitsin
  • tamam soalun..halil88 k.bkma bu arada sinirm bozuk o yzdn ööle dedm...tekrar indircez artık
  • arkadaşlar clienti yeniden indirdim ama olmadı...pc nin özellikleride uygun...ekran kartı felan güncel...başka bi bildiğiniz varsa yardımlarınızı bekliorum...bi format attım 3 gndr oynayamıorum :@
  • Cd'den yükle bendede aynısı oldu yaptım gitti....
  • zaten usb de yüklüüdü ordan denedm olmadı..tekrar indirdim yine olmadı pff ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.