Şimdi Ara

clio lpg dönüşüm öneriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    +90 322 261 72 23
    +90 322 261 73 73

Firmalari full faaliyettedir.
  • bende gider dükkan açarım...ama en azından müşterilerimi kazanmaya çalışırım...
  • keske ultragas ve zurna1788 ozel bır konu baslıgı acsalardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: m6nay

bende de 2006 1.4 75 bg var bende dusunuyorum taktırmayı sızınkı tupte kac yakıyor??
    quote:

Orjinalden alıntı: yahyademirci

arkadaşım bende 2001 model clio rta var 1.4 8 V motor yani seninkisiyle aynı motor. Ekonomik gücün iyiyse brc taktır bence ama o kadar para vermeye durumum müsait değil diyorsan benim gibi atiker taktır. benim aracımda altı aydır takılı atiker sıralı sistem şu ana kadar hiçbir sorun çıkarmadı.
    quote:

Orjinalden alıntı: ersfb1907

renault clio 1.4i rna araçıma lpg dönüşümü yaptırmak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir ve ankarada işin ehlini bilen bir yer tavsiye ederseniz sevinirim:D unutmadan ankara dışında daha iyi yapabilen bir yer varsa oraya yaptırırız:D

• quote:

Orjinalden alıntı: ersfb1907

renault clio 1.4i rna araçıma lpg dönüşümü yaptırmak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir ve ankarada işin ehlini bilen bir yer tavsiye ederseniz sevinirim:D unutmadan ankara dışında daha iyi yapabilen bir yer varsa oraya yaptırırız:D

bence 2a mühendislik ürünleri

• Biz atiker taktırdık pek fikrim yok ama Renault Clio Sport 1.6 16v
  • ben AKAN OTOGAZ ı tercih ettim,kazandım,sizlerede Adana nın ilk Otogaz firmasını tavsiye ediyorum.
    Telefonu 0322 228 34 53 Teşekkürler AKAN OTOGAZ
  • BRC iyi bir secım olacaktır kesınlıkle.. zavolıden bır keere agzım yandı motor yaktık sakın bulaşmayın derım.. şımdı megane 2 aracım brcden memnunum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.