Şimdi Ara

Çocukluğumuzda izlediğimiz bir filmi arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu filmi kime anlatsam izlemiş hepimizin aklında en ince ayrıntısına kadar her şeyi var. Ben filmi kısaca anlatayım bu arada ben filmi televizyondan değil sabah gazetesi ile cd şeklinde almıştım. Filmi 2002 civarında falan izlemiş olabilirim. Filme geçeyim. Filmde bir grup arkadaş var yaşları 10 civarı bunların özel bir yeri var kahvaltılarını falan orada yapıyorlar kendilerince takılıyorlar. Bunların arasında bir çocuk var bizim başrol bu çocuk bir cinayete tanık oluyor karşı komşusu karısını öldürüyor. Karşı komşusu olan adam piyano çalıyor hatta bu işten para kazanıyor. Çocuk bu olayı arkadaşları ile kanıtlamaya çalışıyor ve en sonunda kanıtlıyor.

Filmin en önemli ayrıntısı katilin piyano çalması. Bu filmi izleyen dediğim filmi anlamıştır ismini hatırlıyorsa lütfen yazsın :) Çocukluğumda izlediğim filmleri tekrar izliyorum da :) [Hatta filmin posterinde çocuklar okul otobüsünün önündeler mekanları o otobüs zaten]

Bu arada filmin başka ayrıntılarını verebilirim ama şu piyano kısmı yeterli diye düşünüyorum

EDİT: Arkadaşlar ayıp olmaz ise çok merak ettiğim başka bir film var hatırlayan ismini yazarsa sevinirim :)

2. film bilim-kurgu filmiydi. Filmde insanlar üretiliyor anadan doğma olmak ayıp olarak görülüyor ve anadan doğma insanlar temizlik,taşıma gibi basit işler yapıyorlar. Bu insanlardan biri astronot olmak istiyor ama olması imkansız tabii ve bir şekilde sakat kalan bir üretilmiş insanla anlaşıyor. Bu sakat adam nasa gibi bir yerde çalıştığı için onun yerine geçen normal insanda orada çalışmaya başlıyor. Astronotların koşu testleri falan var ona girmesi gerekiyor ve bu üretilmiş insanlar 30 dakika koştuğunda bile kalp atışları sabit kalıyor bunun için sahte bir kalp atışı kaydı yapıyor ve koşu bandına çıkıyor. Aslında koşarken *tunden solumasına rağmen dışarıdan hiçbir şey yokmuş gibi davranıyor. Bu arada her gün saçını tarıyor çünkü üretilmişlerin saçı falan dökülmüyor eğer biri masasında saç görürse onun için sıkıntı olur. Yanlış hatırlamıyorsam cinayete karışıyor ve çalıştığı yerde cinayet araştırılıyor ve filmin sonunda katilin o olduğu anlaşılıyor ama tam o sırada gemi ile uzaya çıkıyor ve hayalini gerçekleştiriyor.

Bazı yanlışlarım olabilir ama film aşağı yukarı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Küpon -- 7 Ağustos 2016; 1:13:20 >

• 1.Clubhouse detectives
    2.Gattaca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim :) hemen izlemeye koyulayım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.