Şimdi Ara

COD Ghost Acemi Birliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

COD 2 den beri fareyle oynamış 36 yaşında biriyim. X1 aldım bir hevesle. FPS kontroller ile oynanır diyenin pipisi kopsun :)
    Önüme bakmak . 10 dk mı aldı :)

Neyse 2-3 haftadan beri arada sırada takılıyorum. Anladım ki bu iş usta kontroller kullananlarla öğrenilmez hemen indiriyorlar. kill cam dan izliyorum fare kadar başarılı hedef alıyorlar . Demek ki oluyormuş.

Şimdi sizden ricam acemilerin takıldığı bir ortam lobi varmı ? Oyuna girerken acemilerle aynı hatada oynamak isteyenler neyapmalı bilen biri anlatsın millette öğrensin.

hatta biri organize etsinde burda bulunan acemiler belli zamanlarda aynı yerde takılalım.

• alpaygunes A kullanıcısına yanıt
    Bol bol single player oynamalısın. Single'da auto aim'ide kapat. Bende konsolda iyi oynarım pc'de beceremem fps yi :) Alışkanlık işte. Sensivity'i de kendinize göre ayarlamayı unutmayın.
  • Oyle bir imkaniniz yok malesef, zamanla alisirsiniz alisana kadar bol bol oleceksiniz yapacak birsey yok..bence alisana kadar yapay zeka ile oynayin ghost ta bu mod varmi hic bakmadim ama ornegin black ops 2 de teamdeathmatch domination gibi oyun modlarini yapay zeka ile oynayabiliyorsunuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanla alışırsın. Ben artık pcde oynarken bile kolu pcye bağlayıp öyle oynuyorum her oyunu.

• Aynn bende gold yk arada botlarla
    Aqıyoz multide

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.