Şimdi Ara

Çok Acil Excel Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarın midterm üm var yani vizem var ve bu konular hakkında hiç bir bilgim yok birtanesi "goal seek" bir diğeri ise "pivot table" bunlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar ekte yolladığım dosyalara bir göz atabilirmi nasıl yapılacağına dair bir irtibat kurarsak harika olur benim için,kendisi dosyaları indirip yapıp banada anlatır şuan için çok ihtiyacım var eğer anlayan birisi olursa onun için çok kısa bir zamanını alacağına eminim inşallah çıkar çok teşekkür ederim şimdiden

http://dfiles.eu/files/hcgq19n3w = GOAL SEEK excel dosya linki

http://dfiles.eu/files/3wyrq869l = pivot table linki

yarın sınavdada bu şekilde çıkacak mail olarak yollamış hoca yardımcı olucak arkadaşlara çok çok teşekkür ederim gerçekten ihtiyacım var.

• Arkadaşlar var mı yardımcı olabilecek bilgisi olan birisi benim için çok önemli bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olurlarsa sevinirim.
  • Çok teşekkür ederim diğer bir kısmını bitirdikten sonra bu kısıma başlayacağım sizce bu pivot table ve goal seek çok komplike ve karışık bir olay mı o bakımdaın sordum ? Çünkü Hocanın yolladığı mail de pivot table için konuşuyorum yaklaşık 10 tane soru var ve hepsinde pivot table dan farklı farklı işlevler yapılıyor o anlamda soruyor pek bilgim olmadığı için bunları yöneltiyorum inceledikten sonra daha iyi anlayacağımı umuyorum ama sizlerinde görüşlerini merak ediyorum,teşekkürler.
  • Arkadaşlar Gökşen arkadaşımız videolar paylaşmış çok teşekkür ederim ancak benim yukarıda paylaştığım excel dosyalarından biraz daha farklı arkadaşımızın paylaştığı destek olucak olursa çok sevinirim yarın İYİ bir not almam gereken önemli bir sınavım var yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.