Şimdi Ara

ÇOK AYIP!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: efshane

Yapmayın allahaşkına. Bilip bilmeden yorumlar yapıyorsunuz. Yani olur da bir gün civilization oynamayı öğrenirseniz (dikkat ederseniz "öğrenirseniz" diyorum yani bu oyun pes'e, nfs'ye benzemez, her yiğidin harcı değildir ) bu yazdıklarınız için utanabilirsiniz.

kardeş gerçek sölüyor bende bu oyunu 95-96 senesinden beri oynuyorum yalnız o zaman oynadığımı tekrar istiyorum ya civ 2 di galiba türkçeydi hem türkçeye çevrilmiş falan bulmamda yardımcı olursanız sevinirim az mı mancınıkla saldırmıştım ya :D birde diyelim çin seddi yapıyosun çin seddinin resmi çıkıyodu :D

• rise of nations da güzel fakat civilization çok farklı...
  • hajı bu söylediklerinize bi de foto eklendi ben iyice ister oldum bu oyunu.
    yaw bi ara bana zeus diye bi oyun wermişlerdi.o zamandan beri stratejilere önyargılı dawranmıyorum
    ama eğer kapsamlı ve zor bi şeyse umarım bize böle anlamazsınız ağızıyla değilde biraz daha açıklayıcı konuşursanız daha yardımcı olursunuz yeni nesle!!!
  • civilization III oynarken az daha deliriyodum .. halisünasyon görmeye başlayınca bıraktım .. çok sinir bi oyundur ayrıca
  • Yıllardır bekliyorum, bugün inanamadım 11 gün sonra release edilecek... ABARTISIZDIR : YILLAR ÖNCE WC VE YEMEK ARALARI HARİC 20 SAAT YATAKDAN KALKMADAN CIV OYNADIM... 1SENEDE OYUNU ÖĞRENDİM TAM OLARAK. iLK ALDIGIMDA YUKARDAKİLER GİBİ AŞŞALAADIM CİVİ. oYUNU ÖGRENDİM VE O BENİ AŞŞALADI, ESİRİNİM...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaDMaXXX

Yıllardır bekliyorum, bugün inanamadım 11 gün sonra release edilecek... ABARTISIZDIR : YILLAR ÖNCE WC VE YEMEK ARALARI HARİC 20 SAAT YATAKDAN KALKMADAN CIV OYNADIM... 1SENEDE OYUNU ÖĞRENDİM TAM OLARAK. iLK ALDIGIMDA YUKARDAKİLER GİBİ AŞŞALAADIM CİVİ. oYUNU ÖGRENDİM VE O BENİ AŞŞALADI, ESİRİNİM...

oyun ii cnm ona bişe demiyos .. adamı delirtio sadece ..
  • jikilota MADMAX ne tiryakiymişsiniz ulen oyun arası yaşam sizinki..halisünasyon görüyomuşkoptum yaa..
    civ hereos a benziyo biraz benim hoşuma gitmedi..
    civ3 aldım heralde adam gibi oyun yapmışlardır dedim 2 makyaj yapıp vermişler piyasanın eline hay dedim sizin gibi..bakalım 4te aynı şey olmasın ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: trader85

jikilota MADMAX ne tiryakiymişsiniz ulen oyun arası yaşam sizinki..halisünasyon görüyomuşkoptum yaa..
    civ hereos a benziyo biraz benim hoşuma gitmedi..
    civ3 aldım heralde adam gibi oyun yapmışlardır dedim 2 makyaj yapıp vermişler piyasanın eline hay dedim sizin gibi..bakalım 4te aynı şey olmasın ..

oyunu ilk aldığımda saatlerce oynadım .. kavramaya çalıştım .. öle bi bağımlılık .. etrafı kare kare görmeye sıra tabanlı yaşıyor gibi hissetmeye başlayınca anlıyosun bişeylerin ters gittğini

• Ekran başında en çok vaktimi harcadığım pyun civ serisideir,dikat edin bağımlılık yarator,bende şöyle bişi oluyodu bir süre oynuyodum,kafayı yeme moduna gelince ara veriyodum ama sonra tekrardan başlıyodum,hatta bugünlerde tekrar civ III oynamaya karar vermiştim ama artık IV geliyor onu bekliyorum.Yalnız her yiğidin harcı değil hakkaten,ayrıca biraz da ingilizceden anlamak gerekiyor
  • bu oyun cesar III, pharaoh a benzer bir oyun mu,ben de merak ettim bak şimdi . . .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.