Şimdi Ara

Çok iyi fotoğraf çeken ucuz model önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru sorup hazıra konmayı pek sevmem ama sabahtan beri araştırıyorum ve sonuç alamadım, sormak zorundayım.
    -Çok iyi fotoğraf çeksin, vidyo da çekerse iyi olur. Flaş şart değil. Megapikselle kesinlikle ilgilenmiyorum. İyi fotoğrafın mekapikselle hiç bir ilgisi yok. Mesela loş ışıkta makul çekebilsin. Elimde tuttuğum kitap sayfasını küçük yazılar okunacak netlikte çekebilsin.
    -Dokunmatik olmasın.
    -Çok geniş olmasın. Ayfon büyüklüğüne yaklaşmasın.
    -Ucuz olsun.
    Sonuç alamadım çünkü bu koşullara göre belirlediğim şu modelleri sahibinden'de bulamadım: Nokia N95, 301, 5610, Sony c905, k800, k850, w705, LG ku990, cu920, kc910, gc900, Samsung g800, Motorola zn5. Bulduğum bütün ilanlar telefoncuydu. Telefoncudan da ikinci el almak istemiyorum. Sahibinden arıyorum. Atladığım model var mı? Yeni ve ucuz telefonlardan iyi fotoğraf çeken ve dokunmatik olmayan var mı? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

• Xperia x10 mini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam dokumatik olmasın diyor ? ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeisenbergJesse -- 10 Kasım 2013; 12:01:52 >
  • SE W995 nakit ihtiyaçtan satabilirim çok temiz 400tl
  • selimtokgoz S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Motorola ZN5 ve birçok Sony Ericsson ve Nokia N95 modelini kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim. Hepsi de birbirine çok yakın kalitede fotoğraf çekebiliyorlar. Tatmin edici gündüz ve gece çekimleri mevcut. Özellikle xenon flaş içeren modeller burada ön plana çıkıyor. Çift led flaş da olsa bir xenon flaş çok farklı. Hepsinin de video çekimleri malesef kötü.
    Motorola ZN5 cep telefonunu halen eşim kullanıyor. Tavsiye edebileceğim bir telefon. İstediğiniz boyutlarda bir telefon. Yalnız bizdeki telefonun bataryası zannediyorum zayıfladı. Bol fotoğraf çekince çabuk tükeniyor. Ben de şu anda yedek batarya için nette geziniyordum. Mevcut bataryasıyla 100 tlye bırakabilirim. Yalnız dediğim gibi bir batarya edinmeniz iyi olur. Aslında bu söylediğim şey sahibinden ve telefoncudan alacağınız ikinci el bütün tuşlu ve iyi kameralı telefonlar için geçerli. Bunu unutmayın. Bu telefondan 3 yıldır vazgeçemeyişimin yegane sebebi gündüz ve gece iyi fotoğraf kalitesi sayesinde küçük çocuğumun bolca fotoğrafını çekmem. Bu fotoğrafların bir kısmını fotoğrafçıda bastırdığımı da belirteyim. Bir de makro çekimlerde gerçekten çok başarılı. Ne de olsa altında Kodak imzası var.

Not: ZN5 ile çekilmiş fotoğraflarımdan istemeniz halinde özelden gönderebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fetih51

Hocam ben Motorola ZN5 ve birçok Sony Ericsson ve Nokia N95 modelini kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim. Hepsi de birbirine çok yakın kalitede fotoğraf çekebiliyorlar. Tatmin edici gündüz ve gece çekimleri mevcut. Özellikle xenon flaş içeren modeller burada ön plana çıkıyor. Çift led flaş da olsa bir xenon flaş çok farklı. Hepsinin de video çekimleri malesef kötü.
    Motorola ZN5 cep telefonunu halen eşim kullanıyor. Tavsiye edebileceğim bir telefon. İstediğiniz boyutlarda bir telefon. Yalnız bizdeki telefonun bataryası zannediyorum zayıfladı. Bol fotoğraf çekince çabuk tükeniyor. Ben de şu anda yedek batarya için nette geziniyordum. Mevcut bataryasıyla 100 tlye bırakabilirim. Yalnız dediğim gibi bir batarya edinmeniz iyi olur. Aslında bu söylediğim şey sahibinden ve telefoncudan alacağınız ikinci el bütün tuşlu ve iyi kameralı telefonlar için geçerli. Bunu unutmayın. Bu telefondan 3 yıldır vazgeçemeyişimin yegane sebebi gündüz ve gece iyi fotoğraf kalitesi sayesinde küçük çocuğumun bolca fotoğrafını çekmem. Bu fotoğrafların bir kısmını fotoğrafçıda bastırdığımı da belirteyim. Bir de makro çekimlerde gerçekten çok başarılı. Ne de olsa altında Kodak imzası var.

Not: ZN5 ile çekilmiş fotoğraflarımdan istemeniz halinde özelden gönderebilirim.

fetih51 bu yazınızdan 1 sene sonra telefonu sizden satın aldım :) telefon cidden çok temiz.herşey için teşekkürler.gerçekten güzel telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanu42 -- 17 Ocak 2015; 14:56:28 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.