Şimdi Ara

CORSA VARKEN FIESTA İÇİN BÜTÇE ZORLANIR MI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben olsam servis ve bakım maliyetleri dahaa düşük diye Corsa ile aynı platformda olan 1.3 Multijet(CDti ile aynı motor) Punto alırım
  • Fiestanın 6 ay sonra makyajlı kasa ile geleceğini düşünerek bu tercihi yapın derim.Fiesta donanım olarak,sürüş hissiyatı olarak Corsadan önde ama Corsa yeni makyaj gördü ve bu makyaj ile daha da albenili oldu ama Fiestanın 6 ay sonra ağır bir makyaj yemesi sizin için önemli değilse yine de tabi 3.5 senelik Fiesta kullanıcısı olarak Fiesta derim ama hangisini alırsanız alın sizi memnun eder birbirlerine oldukça denk araçlar.Yeni Corsa da 17'' jantlı değişik bir sarı ile beyaz renk arasında olan bir rengi var acayip hoşuma gidiyor o haliyle kesinlikle alınır bir araç Corsa.
  • İkisini de alın kurtulun
  • iki aracın boşu alınacaksa mutlaka corsa tercih edilmeli, ama dolu versiyonlar tercih edilecekse titanium fiesta ağır basıyor.
  • fiesta donanım olarak önde,sürüş hissiyatı olarak önde,2.elde daha iyi,görüntü olarak daha iyi ... e o zaman nasıl denk araç bunlar?
  • ran99 arkadaşım son derece güzel yorum yapmış evet boşları alınacaksa corsa tercih edilmeli....babama corsa 1.2 essntıa manuel beyaz aracımızı 16 inç jant ,park sensorü,karter koruma dahil 28 bine aldım...fiesta 1.25 araç ise 31 bin civranda ve 14 inç jatlar ,park sensorü yok corsadan üstün hiç bi tarafı yok ama 3 bin daha pahalı değmez bence....fiestanın dış hatları güzel gerçkten ama iç hacmi çok basık dar ve iç mekan malzeme kalitesi çok zayıff....
  • ben corsa tercih ederdim
  • Gönlün fiesta yı istediği için , corsa yı alsan bile her zaman aklın fiesta da kalıcak ve corsa da bikaç arıza çıkarsa pişman olursun keşke fiesta yı alsaydım dersin ( Gönlün fiesta da kaldığı için ) . Bence 3 bin TL daha verip fiesta almak daha mantıklı Fiesta , corsa dan 1000 kat daha gösterişli hem .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.