Şimdi Ara

Corsair Force 3 120GB SSD alacaklar önce okusun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
9.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gigabayte in kabul edeceğini sanmıyorum. İntelin sata3ssd leri bu hızın yarısını anca görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pc çetin

slm ben corsaır aldım acaba bu seri numarasın dada sorun varmıdır corsaır 11290324400006821590 saygılar

seninki 1123 den yukarı.
  • o zaman herhangibi problem yok yani
  • Benim corsair ssd nin seri numarası buymuş 11376501000010681483
  • bende bu ssd yi kullanıyorum seri numarası o numaradan sonraki numara, zaten almadan önce ona göre sipariş vermiştim. Benim pc son zamanlarda kendi kendine donuyor reset attığımda ssd yi görmüyor ve windows yüklenmiyor, güç düğmesini kapatıp açtığımda düzeliyor. son bir aydır falan böyle ara ara oluyor. yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ssd yi varmı acaba bir bilgisi olan?
  • slm ben de 5 aydır kullanıyom aynı sorunu yaşadım ve servise gönderdim 10gün icin de haber ver cekler bana ama herkes bilsin ssd ALMASIN LAR 2015 yılıla kadar almayın dahayeni teklonoji oldugu icin tes aşamalırındalar tam yerine oturmadı ssd ler saygılar
  • Ben Corsair Formce 3 SSD Firmware 1.3 olan 60 GB ürünü satın aldım. Problemsiz olduğu iddia edilen seri olmasına rağmen 256 MB dan büyük dosyaları okuyup yazarken yanlış okuyup yazıyor. Ubuntu linux kullanıyorum, bilgisayar programcısıyım, şu ana kadar bir çözüm bulamadım. Asla tavsiye etmem. Paranızı sokağa atmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahmat_78

bende bu ssd yi kullanıyorum seri numarası o numaradan sonraki numara, zaten almadan önce ona göre sipariş vermiştim. Benim pc son zamanlarda kendi kendine donuyor reset attığımda ssd yi görmüyor ve windows yüklenmiyor, güç düğmesini kapatıp açtığımda düzeliyor. son bir aydır falan böyle ara ara oluyor. yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ssd yi varmı acaba bir bilgisi olan?

Dostum benim 6.ay aldığın hata mavi ekran ve donanım üreticisine başvurun mu? SSD yi suçlamadan önce ramlerini kontrol etmeni öneririm sonra yine yaparsa kesin SSD dir bende saçma çalışmaya başlamıştı ya SSD ya Ram diyodum şimdi pc yi sağlam güvendiğim bir ram ile test ediyorum 3 gündür ne mavi ekran ne bir hata v.s.
  • Arkadaşlar hortlatmış gibi olacağım ancak sorunum Corsair Force 3 120 GB SSD yi biosum görmedi anakartım Gigabyte 970A-D3. Bilgisayarı kurarken Bios SSD'yi görmedi ve kurulumu yapamadım, kurulumu yaptım bilgisayar halen SSD'yi görmüyor.

SSD'yi Bios'un görmesini nasıl sağlayabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 17 Kasım 2012; 14:32:51 >
  • benim seri numaram 1240 ile başlıyor fakat lanet olsun corsair almayın hiçbir şekilde. mavi ekran hatası veriyor sık değil ama yinede mide bulandırıyor ssd nin yazılımını güncelleyeyim dedim sitesinde firmware siyok bilen arkadaş varsa link verebilirmi
    tekrar ediyorum kesinlikle corsair almayın almayın almayın yazılım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzuslu

benim seri numaram 1240 ile başlıyor fakat lanet olsun corsair almayın hiçbir şekilde. mavi ekran hatası veriyor sık değil ama yinede mide bulandırıyor ssd nin yazılımını güncelleyeyim dedim sitesinde firmware siyok bilen arkadaş varsa link verebilirmi
    tekrar ediyorum kesinlikle corsair almayın almayın almayın yazılım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

burda konu var bir bak istersen

http://forum.donanimhaber.com/m_67973751/tm.htm

corsair forumda verilir güncelemeler vs vs

http://forum.corsair.com/v3/forumdisplay.php?f=206

• Arkadaşlar sistemi yeni kurdum ancak ssdyi görmüyor biosta. HDD ve dwd-rw görülüyor, win8 kurulumunda flash disk de gözüküyor ancak ssd yok. Sorunu nasıl çözeceğim? Corsair Force GS 128GB
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.