Şimdi Ara

corsair twinmos kingston

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet hangisi ii sizce ama neden vede mümkünse kanıt

corsair ddr 400 70 dolar

twinmos ddr 466 75 dolar

kingston ddr 433(hyper) 85 dolar

• corsair ddr 400 iyidir.bu arada nerde 70 dolar corsairler bi adres felan var mı?
  • java ile icq da konuşurken 512 ddr 400 lerin 13o dolar dedi bende 256 ın yarısında biraz pahalı olaçağını düşünüp tahmini (5 aşğı 5 yukarı) bir fiyat buldum
  • öle 5 aşşagı 5 yukarı diye fiyat bellirlenmez yaw :))benim bildiğim türkiyede bi tek bu adreste varhttp://www.dijitalcenter.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=CMX256A-3200 fiyatıda 145$+kdv yalnız orda yanlış resim koymuşlar..yurtdışı fiyatlarını bilmiyorum..
  • ya java onu denk getirdi o rami sıfır almadı yani sıfır fiatı o değil
  • corsair...
  • bu fiyatlara biraz zor beh.
  • pardon yanlış bir anlaşılma var tamam listeden corssair i kaldıralım hangisi

çok pardon
  • o zaman twinmos iyidir kingston value ram diye geçenlerdendir ve kingstonla sorunlu olan bi kaç arkadaş da vardı forumda..ama twinmosunda çipi önemli...
  • corsair al
    internetten alirsan dedigin fiyata getirtebilirsin.
  • ben bunları andromedadan alıcam telefonda sormadımda andromedadakile ne chipi twinmos mu m-tech mi
  • arkadaşlar bikaç yerde günümüz amd işlemcilerinin ddr400 ü yeterikadar verimli kullmadığını okudum.. eğer doğruysa abartmadan yapılmış bi o/c için ddr333 gayet yeterli. bide fiyat farkı war o kadar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.