Şimdi Ara

!!Cowon vs. T10 vs. i-pod shuffle!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • SArkadaşlar bende duydum ve okudum shuffle nin en iyi sesi olan ipod oldugunu ..

fakat ne biliyim .. biraz sanki gözünüzde büyütüyosunuz gibi gelio bana ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: alport

Bir de İ-tunes Windows'un her versiyonuna kurulabiliyor mu?(özellikle windows 2000)

iTunes u windows98 hariç tüm windowslar ile kullanabilirsin.
  • t10 satilip shuffle almaya da degmez ikisinin de sesi mis...shuffle in ki supermis de t10unki de kotu deil..

ekran önemli...

ya bisey sorcam senn duracell plus ile t10 un pili kac saat gidio...
  • tam başlık açılmışken size chip in nisan sayısının mp3 player sıralamasını veriyim ses kalitesine göre

1.Cowon iaudiox5l (chip muhteşem sesinin olduğunu söylüyor)
    2.Creative zen
    3.Philips gogear
    4.İpod
    5.Kenwood
    6.Sony A3000 (ses çıkışı çok düşük diyor)

asıl dikkatimi çeken konu 30 gblık cowon 510 $ + kdv 32 saatlik bir pil ömrü var ki diğer player kıyaslamasında bunu göremedim en yakın 21 saatle sony

cowon bu kadar kaliteli olmasına karşın neden türkiyede satılmıyor acaba.
  • Arkadaşlar
    İ-pod shuffle'ı aldım. Ses konusunda gerçekten söylenebilecek çok şey var ama özellikle T10 ile kıyaslamak istiyorum. Bassları T10 kadar güçlü olmamakla birlikte çok net ve kesinlikle diğer sesleri örtmüyor ki T10'un kiler bana zaten fazla gibi geliyordu. Midler konusunda da aynı netlik ve berraklık söz konusu ve bu konuda çok iyi olan T10'dan çok bariz farkı var.Bence T10'un en zayıf yönü olan tizler ise harika, kesinlikle çınlama yapmıyor ve insanı sesini kısmak zorunda bırakabilecek keskinlikte. Ses genel olarak çok daha sade son ses şiddeti T10'dan yüksek ve benim en çok dikkatimi çeken seste hafif bir eko olması bunun dinlemeyi çok keyifli hale getirmesi. Yine de en çok basslarını beğendim
    Tabiki bunlar harika özellikler ama ne yazık ki yanlarında bir de kullanım zorluğu var Henüz alışmaya çalışıyorum ve biraz da can sıkıcı açıkçası. T1o'umu elden çıkarmakta acele etmiyorum ama bu ses kalitesi kolay kolay vazgeçilecek gibi değil.

Not: Karşılaştırmada UM1 ve genelde joe satriani, meat loaf, ezginin günlüğü biraz da klasik ile jazz müzik dinledim. Techno, R&B v.b türler dinleyen arkadaşlar için bu karşılaştırma pek yol gösterici olmayabilir....

• Cowon Mp3 playerlarını nerden alabiliriz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RhiFaT

tam başlık açılmışken size chip in nisan sayısının mp3 player sıralamasını veriyim ses kalitesine göre

2.Creative zen
    3.Philips gogear
    4.İpod
    5.Kenwood

asıl dikkatimi çeken konu 30 gblık cowon 510 $ + kdv 32 saatlik bir pil ömrü var ki diğer player kıyaslamasında bunu göremedim en yakın 21 saatle sony

son zamanlarda gördügüm en komık seydi
    nerden copy paste yapmıs bunu chıp

• quote:

Orjinalden alıntı: maniac1987

quote:

Orjinalden alıntı: RhiFaT

tam başlık açılmışken size chip in nisan sayısının mp3 player sıralamasını veriyim ses kalitesine göre

2.Creative zen
    3.Philips gogear
    4.İpod
    5.Kenwood

son zamanlarda gördügüm en komık seydi
    nerden copy paste yapmıs bunu chıp

komik olan kısım neresi ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.