Şimdi Ara

cpu-z sapıttı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün forumların altını üstüne getirdim ve e2160 işlemcimi ve gigabyte p43-ds3l anakartımı aldım ve eve geldiğim gibi 9x333 yaptım, şu an testleri yapmadım ama stabil çalışıyo 3.0ghz'de.
    Yanlız anlamadığım bir olay var cpu-z, core temp gibi programlar çarpanımı bazen 9 gösteriyor genellikle 6 gösteriyor ve buna danayarak işlemci hızımın yaklaşık 2.0ghz'e tekabil ettiğini söylüyor (333x6). Aşağıda hemen screenshot var windowsun 3.0 gösterdiği ama cpu-z'nin 2.0 gösterdiği, bir incelerseniz sıkıntının nerede olduğunu söylerseniz memnun olurum:

cpu-z sapıttı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souza -- 28 Eylül 2008; 4:27:34 >

• edit, adminler bu mesajı silebilir yanlışlıkla atılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souza -- 28 Eylül 2008; 4:24:34 >
  • speed step i kapat
  • Aynisi bende oldu Kapatim olmadi
  • c1e support adlı özelliği disabled yaptığn zaman sürekli full performans calısır...
  • oyunlarda performansı etkiler speedstep kapatmanı tavsiye ederim,benim basımı cok belaya soktu acemilikte :)
  • yav speed steple bunun alakası yok;c1 ile ilgile sped step fanl ile ilgili lütfen yanlış konuşmayalım

biostan c1 i disable yap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.