Şimdi Ara

Crazy Pokémon RP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar ben daha önce de pokemon rp kurmuştum ve ilgi vardı. Daha önceden Crazy Pokémon Rp kurmuştum bilen bilir. Ama o kapanmıştı. Şimdi 0'dan aynı isimli ama linki farklı site kurdum. Pokémon eğitmeni oluyorsunuz ve pokemon geliştiriyorsunuz. Klasik bişi ama yine de böle sohbet mekanları var . Yani sadece pokemon savaşı yapıp durmak değil. Dostluklar, takımlar fln var.

Linki:
    www.setbb.com/crazypokemonrpt/

• Hmm eskiden ben üyeydim yine kurduğuna sevindim

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeek_Asakura

Hmm eskiden ben üyeydim yine kurduğuna sevindim

Hemen bakıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Hemen bakıyorum

Alıntıları Göster
    Otakuron bu Rp olaylarıyla ilgilidir ama Sbs'ye çalışıyor.Ona bir danış istersen.Buralara girmez ama Anime/Manga bölümünde bulabilirsin.

Edit:Engin konuyu açan sen misin?Nickini bir türlü ezberleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Droogie -- 3 Mayıs 2008; 22:23:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

Otakuron bu Rp olaylarıyla ilgilidir ama Sbs'ye çalışıyor.Ona bir danış istersen.Buralara girmez ama Anime/Manga bölümünde bulabilirsin.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar artık herkes rp açmaya başladı bence rpg sitesi açmayı bırakıp olanlarla oynasak.

• quote:

Orijinalden alıntı: diamemo

arkadaşlar artık herkes rp açmaya başladı bence rpg sitesi açmayı bırakıp olanlarla oynasak.

Alıntıları Göster
    bencede benim sitemde var bir tanesinede modum isterseniz veriyim adresini pm mesaj atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ballrry

Biliyorum Otakuron ilgili hatta beraber rp yapardık yaz tatilinde de şu okul mahvetti herşeyi

Evet ben açtım Engin ben.

Bu arada RP'deki alanlara resimler eklenmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr_trainer

quote:

Orjinalden alıntı: ballrry

Biliyorum Otakuron ilgili hatta beraber rp yapardık yaz tatilinde de şu okul mahvetti herşeyi

Evet ben açtım Engin ben.

Bu arada RP'deki alanlara resimler eklenmiştir.

Alıntıları Göster
    Bizimde Azu'yla Vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: pLainLogic

Bizimde Azu'yla Vardı

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ThuÑÐê®WoLƒ

Bizimde Azu'yla Vardı

Ne günLerdi...

• quote:

Orjinalden alıntı: mr_trainer

Evet arkadaşlar ben daha önce de pokemon rp kurmuştum ve ilgi vardı. Daha önceden Crazy Pokémon Rp kurmuştum bilen bilir. Ama o kapanmıştı. Şimdi 0'dan aynı isimli ama linki farklı site kurdum. Pokémon eğitmeni oluyorsunuz ve pokemon geliştiriyorsunuz. Klasik bişi ama yine de böle sohbet mekanları var . Yani sadece pokemon savaşı yapıp durmak değil. Dostluklar, takımlar fln var.

Linki:

Bu Rpler Bu Aralar Moda Deil^^

• quote:

Orijinalden alıntı: Triple_H_TheGame

quote:

Orjinalden alıntı: mr_trainer

Evet arkadaşlar ben daha önce de pokemon rp kurmuştum ve ilgi vardı. Daha önceden Crazy Pokémon Rp kurmuştum bilen bilir. Ama o kapanmıştı. Şimdi 0'dan aynı isimli ama linki farklı site kurdum. Pokémon eğitmeni oluyorsunuz ve pokemon geliştiriyorsunuz. Klasik bişi ama yine de böle sohbet mekanları var . Yani sadece pokemon savaşı yapıp durmak değil. Dostluklar, takımlar fln var.

Linki:

Bu Rpler Bu Aralar Moda Deil^^
    Kimse girmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: crayz98

Kimse girmiyor

Alıntıları Göster
    Ya ne hortlatıyon girin girer girmeyen girmez Allah Allah yaaa

No Hort
    No Post

Yes
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Ya ne hortlatıyon girin girer girmeyen girmez Allah Allah yaaa

No Hort
    No Post

Yes

Alıntıları Göster
    ya arkadaslar bu rp olayi nasil oluyo bn anlamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

ya arkadaslar bu rp olayi nasil oluyo bn anlamadim

Alıntıları Göster
    tmm herseyi anladim yanliz crazy siteye ilgiyi arttirmalisin bunu da oncelikle siteyle daha cok ilgilenerek gerceklestirirsin.eger ilgilenmiceksen solede ona gore biz de baska sitelere girelim...
  • quote:

tmm herseyi anladim yanliz crazy siteye ilgiyi arttirmalisin bunu da oncelikle siteyle daha cok ilgilenerek gerceklestirirsin.eger ilgilenmiceksen solede ona gore biz de baska sitelere girelim...

Alıntıları Göster
    arkadaslar size bu siteyi oneririrm.gercekten cok iyi.para sistemi.exp sistemi lvl sistemi.hersey var.http://poketrainerrp.goo-board.com/index.htm
  • quote:

arkadaslar size bu siteyi oneririrm.gercekten cok iyi.para sistemi.exp sistemi lvl sistemi.hersey var.http://poketrainerrp.goo-board.com/index.htm

Alıntıları Göster
    evet çok güzel bir oyun herkeze şiddetle tavsiye ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oziiefsane

evet çok güzel bir oyun herkeze şiddetle tavsiye ediyorum...

Alıntıları Göster
    Upp..Arkadaşlar site çok güzele benziyor.Bunun gibi site yapabilecek biri var mı ? Beraber yönetiriz..
    Dizaynı falan çok güzel yani.Ama şu phpbb'den adam gibi site yapmayı çözemedim..ee varmı benim gibi düşünen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost

Upp..Arkadaşlar site çok güzele benziyor.Bunun gibi site yapabilecek biri var mı ? Beraber yönetiriz..
    Dizaynı falan çok güzel yani.Ama şu phpbb'den adam gibi site yapmayı çözemedim..ee varmı benim gibi düşünen?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 4EveRULtrAsLaN

Been

• quote:

Orijinalden alıntı: pLainLogic

quote:

Orjinalden alıntı: 4EveRULtrAsLaN

Been

Alıntıları Göster
    Hemen başlayalım oynmaya

• quote:

Orijinalden alıntı: Ss?

Hemen başlayalım oynmaya

Alıntıları Göster
    ya bune böyle üye olmak için 2tane form dolduruosun
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.