Şimdi Ara

Creative Zen Portable Media Center Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yeni bir mp3 çalar almaya karar verdim vatan da bu aleti gördüm hoşuma gitti "haliyle windows un dayanılmaz cazibesi" 650$ fiyata satıyorlar. peki bu aletin daha fazla bir özelliği var mıdır (oyun vs.) yoksa o windows mobile amblemi hava olsun diye midir?
     Creative Zen Portable Media Center Hakkında

• oyun falan hikaye o cihazda. sen o cihazi sadece windows media player yüklü bir alet olarak gör yani windows mobile falan var da program kuramazsin. sadece windows media player da yaptigin isleri yapabilirsin. ama artik mp3 player pazari, özellikle hard diskli mp3 player lar pazari bu yöne kayiyor. çogu üretici pmc denen bu cihazlardan çikaracaklarini duyurdu. ileriye dönük birsey almak istiyorsan ve o parayi verebileceksen bu pmc lerden alacaksin. çünkü birkaç sene sonra, bu belki bir yil bile olabilir, bütün hard diskli modeller yüksek çözünürlüklü ekranlarla ve isletim sistemleriyle gelmeye baslayacak. eger ürünü incelediysen zaten çok güzel oldugunu ve dizayninin hos oldugunu görmüssündür. görüntü kalitesi çok güzel. ses kalitesine zaten söylenecek birsey yok, creative yine yapmis. ancak bir sorunu var. internetten indirdigin veya aldigin filmleri onun formatina çevirmek çok zor ve uzun bir ismis. kendim denemedim ama boyut problemlerinin çiktigini söylemisti bir arkadasim. yani filmleri cihazin ekran boyutuna çevirmek zahmetli bir ismis. bu firmware lerle giderilecekmis. yani sen bilirsin. ama cihaz çok güzel. 20 gb lik hafiza iyi. sarkilari videolarini görerek dinlemek ayri bir zevk. bence alinasi bir alet

• o aleti taşımak bi laptop ı taşımak kadar zahmetli sakın verme o kadar para git iriver h320 al 550$ civarı bi fiyatı var kdv dahiş, sadece ekranı ufak (2') ama video da oynatıyo , resimde gösteriyo bide üstüne radyosu ve ondan mp3 kayıt özelliği var
  • bence pmc h320 den daha iyi bir cihaz çünkü hem ekrani büyük hem de destegi(microsoft windows)daha fazla. hem de h320 ilk aldiginda video oynatamiyor. ayrica i-river in onaylamadigi ve yüklenmesi halinde garanti disinda kalacagini duyurdugu bir firmware ile video oynatabiliyor. bu firmware hem garantiyi götürüyor hem de bazi ses dosyalarinda uyumsuzluk çikariyor. ayrica cihazin saat göstergesini de ortadan kaldiriyor. o yüzden rahat kafayla kullanmak için pmc lazim. hem garantisi var, hem de daha iyi video oynatiyor pmc. o yüzden creative pmc ben bu cihaz için i-podumu bile satabilirim. çok hos cihaz. belki de ikisini birlikte kullanirim. bir gün o bir gün i-pod

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.