Şimdi Ara

Crysis 2 orjinal key ile takaslık West Rp takası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde bir kere kullandığım ve hoşuma gitmeyen tarzım olmayan crysis 2 oyununun orjinal keyi bulunmakta.Hiç tarzım olmadığı için direk takas etmeye karar verdim. 10 Euroluk rp ile ( yani 1780 rp oluyor sanırım ) takas edeceğim. İnanmak isteyene multiplayer resimlerini atabilirim. Sadece bir kez kullanılmıştır ve bi daha girilmemiştir.49 liraya almıştım baya da ucuza gitmiş oluyor aslında. Maksat benim elimde oynamadığım oyun durmasın işine yarayan birine gitsin.Bunun içinde kurnazlık yapıcak halimiz yok :)

• 2011 Yılının Mart ayında çıkan bir oyunu, 10€'ya mı satmaya çalışıyorsun. Hadi bakalım.
  • Fiyatı o zaman 100 küsürdü şu an 50 tl.10 Euro çok mu 50 tllik key'e ? Oyunu da indirebiliyorsun üstelik.Herneyse eğer düşünmüyorsan almazsın arkadaşım ben çok bişey istediğimi düşünmüyorum.20euroluklamı takas etsem diye düşündüm ama vazgeçtim fazla olur kafakafaya diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CreepingDeath2 -- 1 Aralık 2012; 18:47:47 >
  • güncel..
  • Oyun orjinal mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @NukaRa

2 senelik de olsa oyunun adı belli: Crysis 2. İlla konu baltalıcaz yani, gayet uygun fiyat istemiş.

@Emre.cetin

Multiplayer orijinal olmadan oynanır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

@NukaRa

2 senelik de olsa oyunun adı belli: Crysis 2. İlla konu baltalıcaz yani, gayet uygun fiyat istemiş.

@Emre.cetin

Tamamen merak, konuyu açanı tanıyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoI3aR

quote:

@NukaRa

@Emre.cetin

Tamamen insancıl yaklaşmış sadece ne ben arkadaşı tanıyorum ne o beni tanır. Aynen arkadaşın dediği gibi oyunun adı belli.Eğer böyle bir oyunu multiplayer oynamak istiyorsan 50tlyi vermen gerekiyor şu an. Benim istediğim 10euro yani 25tl falan eder heralde. Çok mu ? Ya da neresi sana çok geliyor ? Veya konuşmayayım konuşmayayım diyorum ancak eğer almayacaksanız neden almak isteyebilecek insanların kafasını karıştırıyosunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre.cetin

Oyun orjinal mi?

Evet kardeşim oyun orjinal ama cd yok.Sana bir key veriyorum Originin sitesine girip oyununu indiriyorsun ve multiplayerını da single playerını da türkçe şekilde rahatça oynuyorsun.Eğer oyun elinde varsa sahte olarak oyun içinde multiplayer kısmına gelldiğinde cd key soruyor oraya yazıyorsun ve yine orjinal oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoI3aR

quote:

@NukaRa

@Emre.cetin

Yok, tanımıyorum
  • quote:

@NukaRa

@Emre.cetin

Arkadaşım konu dışında oyun orjinal mi? Yok crysis diye bir geyik vardı anlayan olacaktır diye tahmin etmiştim.

• yanında kasmadan oynatacak pc verirsen alırım
  • quote:

Oyun orjinal mi?

yok crysis

bu arada " oyun korsan mı ? "
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soğuk Hava Dalgası

quote:

Oyun orjinal mi?

yok crysis

bu arada " oyun korsan mı ? "

Karıştırmış olabilirim, pardon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Titreşimli Matkap

yanında kasmadan oynatacak pc verirsen alırım

Olur o zaman 1.250 + 10euro'luk rp alırım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.