Şimdi Ara

cs 1.6 sorunsuz calıstrcak ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ıntel pentıum 4 cpu 2.40 ghz 1.25gb ram ait bılgısayarım var ama ekran kartım yandı AGP8x ekran kartı slotum var... counter strike 1.6 warcraft 3 reign of chaos medieval total war 2 gıbı oyunları sorunsuz calıstrcak ekran kartı markası lazım... ozellıkle cs 1.6 calıssın sorunsuz sekılde yeter eger bıldıgnz onerebılcegınz bır kart varsa yardım eden herkese tesekkurler fiyat olarak 100 tl kadar yolu war

• hahahahaha cok güzel bir konu olmuş bu.. cok güldüm yahu.. =)

herhangi bir internet magazasında..
    ekran kartları bölümüne gir..
    agp8x ekran kartlarını işaretle
    listelemede en ucuzu seç..
    ilk karşına cıkanı al..

yada ekran kartı satan herhangi bir yere gir.
    bana elinizdeki en ucuz agp8x kartı verin de..
    oda olur..

hala satışı devam eden ve bu saydığın oyunları sorunsuz oynatamıyacak bir ekran kartı yok zaten.. =) o yüzden en ucuza ne bulursan onu al.. tahminim zaten yakında sistem upgrade yapmak zorunda olacağın.. gerçi şimdide öylesin ama buraya bu başlığı acabildiğine göre hala yaşıyor demektir.. =)
  • İkinci el 3850 agp, alıp alabileceğin en iyi ekran kartlarından biridir...

al bitane var, satıcıyı tanımıyorum:

http://forum.donanimhaber.com/m_46445347/mpage_1/f_/key_3850//tm.htm#46445347
  • Fazla iddialı bir kart almaya gerek yok.100 tl vermeye gerek yok agp ye.Eğer sistemi yenilemek istemiyorsan 2.el ucuz bir kart almanı tavsiye ederim.
  • valla cs 1.6 çok fazla sistem isteyen bir oyun kardeş. 2012 yi bekle. AMD'nin şimdiki kartları pahalı. Ama param var diyorsan AMD 6990 ile yüksek ayarlarda oynayabilirsin
  • tesekkurler arkadaslar
    Malkavian arkadasım bu kadar gulmene gerek yoktu ama sanada tesekkurler yınede.. sistem upgrade flan demısssın suan sadece ekran kartı lazım sistem upgrade flan yapmak ıstemıyorum yetıyo bana bunlar :D
  • LGatakan kardesım AGP8x ekran kartı slotum var demıstım bu onerdıgın agp mı googleden baktım ama pcı gıbı geldı bana tam olarak anlamıyom
  • izmirdeysen sana vereyim elden 30tl ye ikinci el
  • p4 işlemci cs 1.6 da sabit 100 fps almanıza engel olabilir, sonra demedi demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gop34

tesekkurler arkadaslar
    Malkavian arkadasım bu kadar gulmene gerek yoktu ama sanada tesekkurler yınede.. sistem upgrade flan demısssın suan sadece ekran kartı lazım sistem upgrade flan yapmak ıstemıyorum yetıyo bana bunlar :D

alıncak birşey yok, cok güldüm dedim ama art niyet yok, sadece sitede heryerde yok crysis 2 de şu cözünürlükte şu fps yok metro 2033 de şurada böyle kasılma.. derken eskileri görmek hoştu =)

buarada tekrar hatırlatayım, en ucuzunu al geç.. bulunduğun şehirdeki ikinci el e.kartı satabilecek yerlerede uğrayabilirsin.. ve evet şimdilik seni idare ediyordur ama bazen sıkıntıda yaratıyordur.. biliyorum cünkü bende yakın zamana kadar 6 yıllık (belki daha fazla) p4 3.0 ghz prescott işlemcili bilgisayarımı kullanıyordum..

• Ekran kartından çok en az çift çekirdekli işlemci düşünmelisin, ekran kartı 2.planda kalıyor..
  • oem84 kardesım ıstanbuldayım ben ya...

leech engel olursa olsun ya napayım ne kadar fps gelırse ıste :D

Malkavian alınmadım kardesım sende haklısın bı nevi :D

herkeese tesekkurler arkadaslar artık ucuz bi 2.el yada sıfır bı kart alcam bıraz cevremdekı ekran kartı satan yerlerde flan bı arastrma yapayım en ıyısı tekrar dan tesekkurler
  • LauterLust kardesım suan ıslemcıyı anakartı degıstrcek durumum yok sadece ekran kartı yandı yada bozuldu ne oldugunu bılmıyom calısmıyo tek ıstedıgım cs 1.6 oynamak sorunsuz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malkavian

hahahahaha cok güzel bir konu olmuş bu.. cok güldüm yahu.. =)

herhangi bir internet magazasında..
    ekran kartları bölümüne gir..
    agp8x ekran kartlarını işaretle
    listelemede en ucuzu seç..
    ilk karşına cıkanı al..

yada ekran kartı satan herhangi bir yere gir.
    bana elinizdeki en ucuz agp8x kartı verin de..
    oda olur..

hala satışı devam eden ve bu saydığın oyunları sorunsuz oynatamıyacak bir ekran kartı yok zaten.. =) o yüzden en ucuza ne bulursan onu al.. tahminim zaten yakında sistem upgrade yapmak zorunda olacağın.. gerçi şimdide öylesin ama buraya bu başlığı acabildiğine göre hala yaşıyor demektir.. =)

niye dalga geçer gibi konuşuyosun konuşmayı öğren

• arkadaslar bı soru sorayım mesela agp 8x ekran kartlarını arastryorum bazılarında ekran kartını taktıgımız yer 3 parcaya ayrılmıs bazılarında 2 parcadan olusuyo bi taraf kısa dıger taraf uzun olcak sekılde ama ıkısının ustundede agp8x yazıyo.. benım slotum 2 parca seklınde bunu nasıl anlıycaz 3 parcamı 2 parcamı oldugunu..umarım kendımı ıfade edebıldım :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.