Şimdi Ara

Cuma Günü Alınacak Sistem Hakkında Yardım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aralarında o.c. olmadığı müddetçe dağlar kadar fark yok. fiyat olarak da 140 lira falan fark var. Zaten 4790k'ye kim bilir ne zaman o.c. yapmak istersiniz. Z97 anakart+4790k+ kaliteli soğutucu mu yoksa daha daha ucuz anakart+4790 mı hesabınızı ona göre yapın. Kafanız ne kadar karışırsa o kadar iyidir bu işlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurr999

Aralarında o.c. olmadığı müddetçe dağlar kadar fark yok. fiyat olarak da 140 lira falan fark var. Zaten 4790k'ye kim bilir ne zaman o.c. yapmak istersiniz. Z97 anakart+4790k+ kaliteli soğutucu mu yoksa daha daha ucuz anakart+4790 mı hesabınızı ona göre yapın. Kafanız ne kadar karışırsa o kadar iyidir bu işlerde.

4790K serisi islemci alip yanina Z97 Gaming 5 anakart la beraber iyi bir sogutucu takviyesi yapmak niyetindeyim. İleriye donuk bir sistem olusturmak istiyorum. Herhangi bir problem olmazsa arkadasin olusturdugu sistemi aksam siparis edecegim. Sadece anakart ve sogutucuyu degistirecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soundcase kullanıcısına yanıt
    K serisini tercih eden adam neden H97 anakart alır? H97 de O.C özelliği yok. Z97 gaming 3 alin daha iyi olur. Bence 4690 ve H97 sistem daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Eksen'den 30 TL fark ile anakartı Gigabyte Gaming 5 alabilirsin.

Ram'e de 100-120 TL fazladan verme 8gb bellekler 220-240 TL arası, boşuna o kadar ödeme.

SSD'yi HyperX serisi ile değiştir.

Hocam merhabalar fatihmete36 nickli arkdasin toplamis oldugu sistemi almayi dusunuyorum. Birde sizin onerilerinizi dinlemek isterim. Yada İ7 4790K MSİ GT970X li bir sistem toplayabilirmisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overclock olmayacak ise K serili işlemci almana gerek yok, K'lı işlemciyi de H97 çipset alınmasının da anlamı yok, i7 4790 alıp diğer bileşenler aynen kalabilir Fatih'in sisteminde.
  • benim gibi oc yapmayacaksan gidipde K alma leon x dediği gibi :) Siparişi verdikten sonra öğrendim geç oldu. Belki 3 4 sene sonra yaparım oc
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.