Şimdi Ara

Cumartesi Maç Tahminleri + 1 Pazar Maçı (10 Oran)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun zamandır oynamıyordum iddaa fakat bugün biraz bakındım ve oynamaya karar verdim.Sizle paylaşmak istedim.

108 Karabük-Trabzonspor / KG VAR : 1.55
    Karabük skorları gözardı edersek lige güzel başladı.Trabzon geçen hafta oynadığı oyunla kendine gelmeye başladı.Seyircisiz oynanacağını da göz önünde bulundurursak 2 takımında güzel ataklarla gol bulacağını tahmin ediyorum

122 Gaziantepspor-Bursaspor / (1H)Gaziantep : 1.65
    Geçen hafta çok iyi oynayamayan Bursa galibiyete ulaştı fakat pek iç açıcı değildi.Gaziantep,Fener maçında iyi direndi fakat malup oldu.Gaziantep yenilmez diye düşünüyorum,beraberliği göz ardı edemiyorum tabi.

123 Rizespor-Beşiktaş / Beşiktaş Handikap : 2.35
    Beşiktaş'ın Şampiyonlar Liginde ki maçı,çabası ve istikrarı takdire şayandı bence.Ligde önünde ki Bursa ve Başakşehirin zor maçları olduğunu baz alarak bu maçı kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

BONUS
    153 Osmanlı-Fenerbahçe / Fenerbahçe 2 : 1.70
    Fenerbahçenin Avrupa maçında sergilediği atak futbol şahaneydi.Osmanlı tabi ki atak ve güçlü kontralarıyla Fener defansını zorlayacak ama Fenerbahçenin defansını göz ardı etmemek gerek.Aynı zamanda Avrupada ki futbol Fenerin yükselişteki ilk basamağıydı.Devamını galibiyetle sağlayacak.

1.55*1.65*2.35*1.70 : 10.22 Oran

Arkadaşlar dediğim gibi uzun süredir oynamıyorum yeniden başlamaya karar verdim artık kaybeder miyim bilmiyorum ama en azından kazanırsak birlikte kazanırız diye sizle paylaştım.Kaybedersek kızmayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.