Şimdi Ara

Cümleyi yerine koyma sorusu IV vs V (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ARKADAS USTTE ACIKLADI YGS TURKCE KOMPLE İPTAL OLSUN O ZAMAN BU NASIL BİR MANTIK HATALI SORU BARİZ BİR NETT ARTSIN DİYE DAHA NAPICAKSINIZ SASIRIYORUM EMEGE SAYGI LAN
  • leo80 L kullanıcısına yanıt
    cift cevap degil celdirici yanlıs yaptım iptal olsun mantıgıyla bi yerlere gelemezsiniz yapanların o ince ayrıntıyı gormesini mi sindiremiyorsun anlamıyorum ama daha cok beklersin iptal olması sonucların acılandıgı gun burda ol !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leo80 -- 28 Haziran 2015; 1:26:13 >
    O zaman sikayetini etseydin vellasım yanlıs falan degil ipucu sozcuk var gorebilene bunu gorup yaptıysakta hakkımız olan bir netimizide yedirtmeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: mezunleydi

O zaman sikayetini etseydin vellasım yanlıs falan degil ipucu sozcuk var gorebilene bunu gorup yaptıysakta hakkımız olan bir netimizide yedirtmeyiz
    Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leo80 -- 27 Haziran 2015; 0:55:39 >
    Sen yanlısı sırf bir net daha arttırmak icin savununca cok samimi oluyorsun allah ıslah etsn ne diyim

• quote:

Orijinalden alıntı: leo80

quote:

peki kardeşim hakkımızda hayırlısı olsun sen doğru yaptığın için savununca samimi olmuyorsun.

dostum biz sonucu bekleyelim iptal olursa ne ala olmazsa da zaten yanlış diye kabul ettik öyle değil mi? diğerleri neyse de leydi savunmayı vıdı vıdıyla karıştırıyor bu tip insana laf anlatılmaz boşver he de geç.

• malitgrl33 M kullanıcısına yanıt
    valla biz sizin emek hırsızı oldugunuz hakkında hemfikiriz siz ne derseniz diyin sonuc acıklandıgındada bi tebriginizi alırım

• Arkadaslar sorunun yanlıs oldugunu dusunmuyorum ben de 5 yaptım ancak o kadar cok dusundum ki direk isaretlemedim.Cekiskili bir soruydu biz de av olduk.Sozel soru oldugu icin ikisine de uyuyor belki dikkat belki o anlık bir durum 5 yapanlar 1 soru kaybettik bu kadar acık.

• quote:

valla biz sizin emek hırsızı oldugunuz hakkında hemfikiriz siz ne derseniz diyin sonuc acıklandıgındada bi tebriginizi alırım

O soru gercekten yanlis

• Kozgavmengen kullanıcısına yanıt
    Evet arkadasım hatta ygs turkce komple yanlısmıs en gec salı burda ol
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.