Şimdi Ara

CX75 te SW23 HATASI... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: gojjira

http://forum.donanimhaber.com/m_5790141/tm.htm

adresine bi uğra orda gprs ile yapılan yükseltme işlemini protectwave arkadaşım fazlasıyla anlatmış.en üst sw 10 a kadar oluyo.

eğer data cable ile yapmak istiyosan sorumluluk almam sadece yöntemi sunuyorum.

telefonun varianti önemli *#06# yaparak öğrenebilirsin.benimki a129 du.
    kendi denememi sunuyorum.
    google da 120100 cx75 veya 120100(cx75 için) diye arattım. Bikaç illegal(resmi olmayan) rus sitesinde bulabildim sw dosyasını.bilgisayarıma indirdim.virüs taraması yaptım.((ben sw23 ten sw13 e böyle döndüm.))
    güncelleme yapmadan telefonumun sarjı tam olmalıydı.
    taktım data kablosunu telefona ve bilgisayara.indirdiğim exe dosyasını çalıştırdım.yaklaşık 15-20 dk arasında yükleme işlemi tamamlanıyor.
    sonra *#9999# yap evet diye onayladım(fabrika ayarlarına dönüş).
    Telefonu kapatıp açtım.
    Yükleme tamam.

NOT:BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR.SORUMLULUK KABUL ETMEM

,
    arkadaş sen geri dön muşsun ama ben geri dönemiyorum yardımcı olurmusun

• quote:

Orjinalden alıntı: bastaklı18

quote:

Orjinalden alıntı: gojjira

http://forum.donanimhaber.com/m_5790141/tm.htm

adresine bi uğra orda gprs ile yapılan yükseltme işlemini protectwave arkadaşım fazlasıyla anlatmış.en üst sw 10 a kadar oluyo.

eğer data cable ile yapmak istiyosan sorumluluk almam sadece yöntemi sunuyorum.

telefonun varianti önemli *#06# yaparak öğrenebilirsin.benimki a129 du.
    kendi denememi sunuyorum.
    google da 120100 cx75 veya 120100(cx75 için) diye arattım. Bikaç illegal(resmi olmayan) rus sitesinde bulabildim sw dosyasını.bilgisayarıma indirdim.virüs taraması yaptım.((ben sw23 ten sw13 e böyle döndüm.))
    güncelleme yapmadan telefonumun sarjı tam olmalıydı.
    taktım data kablosunu telefona ve bilgisayara.indirdiğim exe dosyasını çalıştırdım.yaklaşık 15-20 dk arasında yükleme işlemi tamamlanıyor.
    sonra *#9999# yap evet diye onayladım(fabrika ayarlarına dönüş).
    Telefonu kapatıp açtım.
    Yükleme tamam.

NOT:BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR.SORUMLULUK KABUL ETMEM

,
    arkadaş sen geri dön muşsun ama ben geri dönemiyorum yardımcı olurmusun

Arkadaşım açıkçası geri yükleme işleminin üzerinden neredeyde 2 yıl geçmiş. şimdi tam olarak hatırlamıyorum. Yukarıdaki anlatıma göre yapman durumunda dönmesi lazım. sw 13 yoksa elinde upload edebilirim akşam. Bilgim süre aşımına uğramış hatırlamıyorum ve o tarihten beri hiç ilgilenmedim konuyla. Kusura bakma.
    Ama hala cx75 'imi kullanıyorum(kapak takımı ve tuş takımı dağıldı. Bende Sizlere sorayım nerden bulabiliriz kapak takımını istanbul da?)

• dogubank yada çevresinde kapak yada kasa bulursun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.