Şimdi Ara

D-P efsane trade [ s.shaymin eklendi ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• şimdilik fazla d-p efsanelerim bu kadar
    her türlü teklifi göz önünde bulundururum
    exp verecekseniz 4-5 pokede alırım yanlız pokeler avarage exp imin üstünde olmak şartı ile
    Average Experience: 79,983 im bu yani 80k altı pokeler önermeyin.
    ayrıca fanatik aerodactly ve eevee severim yüksek expli aero veya eeveelerinizi alırım ( dsmg olmak şartıyla )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nefretimsin -- 11 Temmuz 2007; 22:45:32 >

• Iki şey sorucam birincisi şu d p nin açılımını yazarmısın tam bilmiyorum ? ikinci istediğin expleri yazarmısın ?
  • D- P
    diamond pearl serisi pokemonlar oluyormuş hani yeni pokeler eklendi ya o muhabet benim bildigim o
    yani ne diyim ben kimseye kazık atmaya çalışmıyorum ama gözünüzde degerleri neyse onu verin
    mesela ama m.darkrai ye 500k onersen kabul etmem öyle yani
  • tmm da diamond and pearl = diaga we palkia orada dilaga we palkia yokki
  • up
  • quote:

Orjinalden alıntı: arzacan

tmm da diamond and pearl = diaga we palkia orada dilaga we palkia yokki

Öyle birşey yok Diamon/perial Bir pokemon sezonu ve ordaki pokemonlar Dialga / palkiayla alakası yok Ama onlarda D/p Pokmonları
  • Bemde d/s/m eevee ve aerodactyl var.D Eevee 87k exp ve Aurora Beam,Crabbhammer,Frenzy Plant,Doom Desire var.D Aero 73k exp ve Sky Attack ve Ancient Power var.Aero'yu 80 k yapsam Eevee ve Aero'ya 2 tane efsane verir misin?

Kazık bir teklifmiş gibi oldu ama neyse.
  • sen tek eevee yi ver bize elindeki tüm dmsg eeveleri yaz biz sana ona göre efs veririz
    aero yu boşver bizim isstediğimiz 8lvl aero
    ben ortağıyım
  • Shiny Eevee var birde.61k exp.Blast Burn+Ancient Power var ama ben de Aero ve Eevee hastasıyım.Bu arada yalnış söylemişim.Sadece d/s Eevee+Aero var.Ama bende bir ara onları toplardım.Yani hatırası var.Çok iyi efsane isterim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.