Şimdi Ara

D&R SİPARİŞİ İPTAL ETTİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
5.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • d&r dan 12 aylık live üyeliği almıştık 99 tl ye. iptal ettiler. store dan 179 liraya alıp aradaki fiyat farkı için hakem heyetine başvurup kazanmıştık. ülkemizde tüketiciler çok bilinçli olmadığından veya üşendiğinden böyle kafalarına göre takılabiliyor bu şirketler. az biraz hak hukuk bilip hakkını arayınca çözüme kavuşuyor bazı şeyler. 10 lira için bile olsa hakkınızı arayın arkadaşlar.
  • Nasıl bir şansım varsa 2018 mayıs ayında başlayan D&R serüvenim tam bu gün Mahkeme de bitecek derken Hakim bey karşı tarafın avukatları eksik evrak koydukları için duruşmayı 05.11.2019 a salladı

Ulan ne bahtsız adamım ben yaa
  • ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    :) Olsun. Ne demişler ama "Son gülen iyi güler" :)
  • başka bir üründen dolayı kazandığım thh kararına karşılık d&r benim hakkkımda da tüketici mahkemesine davada bulunmuş. Bakalım bizim mahkeme nasıl sonuclanacak
  • KraaaaaL helal olsun sana senin gibi adami bu ulkenin basina koycan samimiyim 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam D&R'ın sana göndermiş olduğu mektubun resmi vs. varmı?
    Benim dava günü yaklaşıyor gerekçe olarak seninkini göstereyim bari.
    Dostum ürünü aldıktan sonra imha ettim mektubu. Maalesef resmini falan çekmemiştim. Ama şu bilgiler mevcut,
    Sipariş Numarası: W119343090
    Sipariş Tarihi: 20 Mayıs 2018 Pazar

Umarım istediğin şekilde çözülür.
  • Eyvallah :)
  • Evet arkadaşlar D&R'la olan davam Mayıs 2018'den beri sürüyor ve haftaya pazartesi bir duruşmaya daha gireceğim :)

3 Yıl önce davayı kazanan arkadaşlardan ricam elinizde karar belgesi vs. varsa benimle paylaşırmısınız bu iş bana patlamasın  

Dava lehime sonuçlandı kurtulduk sonunda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShaRLooT -- 8 Şubat 2021; 15:21:41 >

Hadi gözün aydın olsun :)

• Sağolasın :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.