Şimdi Ara

D-SMART BİZİ KANDIRDI MI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ee kimse kimseye bu devirde nerdeyse su bile vermiyor hale geldikten sonra bunu beklemek biraz saçma olur.
    Dünyanın neresine gidersenız gidin hicbir platform bedava degildir.
    Dsmart sadece üye toplamak amaciyla bir sürü bedavaydi.
    ömür boyu bedava derken adamlar aldiginiz cihazlar sizde ömür boyu kalacak ee bununlada türksattaki kanallari izlersiniz bedava
  • arkadaşalar yinede kesinlikle dijitürk derim çünkü adamlar baştan heşeyi söylüyorlar d smart remen herkesi kandırdı ve kandırmaya devam ediyor kimse onlar hep bedava yapsınlar demedi KENDİLERİ bedava olacak dedi herkesin sıkıntısı bu
  • Al birini vur ötekine rekabet yapıp ucuzlayacaklarına,sanki anlaşmışlar gibi habire bindiriyorlar.DT ün son fiyatlarına bakarsak bizim için hayırlı birşeyler yaptığını söyleyemeyiz.Ayrıca Digitürk sokak satıcısı gibi tutturabildiği fiyata pazarlıkla mal satıyor.Forumlardan ve olanlardan bihaber kuzu gibi ödeme yapan ve kazıklanan çok insan var.
    Dt. sinema paketi ile Dsmartın ücretlerini karşılaştırırsak,dsmartın çok da kazık olmadığı anlaşılabilir.Tabi ki içerik zenginliği açısından digitürk iki adım önde.İçerik/fiyat oranlamasında bence çok farkları yok.Her ikisinide eleştirilecek şeyi çok.Başka ve burdaki forumlarda açılan topikleri incelersek birçok haklı şikayetleri görebiliyoruz.
    Yapmamız gereken bir tarafı tutup kendi aramızda çekişmek değil.Her ikisinide eleştirmemiz gerekir.( Gerçek bir seyirci olarak kendi menfaatimizi düşünüyorsak.)
    Selamlar.
    Not:herikisinede üyeyim.
    quote:

Orjinalden alıntı: denizbülent

arkadaşalar yinede kesinlikle dijitürk derim çünkü adamlar baştan heşeyi söylüyorlar d smart remen herkesi kandırdı ve kandırmaya devam ediyor kimse onlar hep bedava yapsınlar demedi KENDİLERİ bedava olacak dedi herkesin sıkıntısı bu

• dostum belki haklısın birbirimizi düşünmeliyiz anlaşmış gibilerde d smart daha bu işe yeni soyunuyor ve yalanlarla başlayarak soyunuyor dediğim gibi kimse onlardan parasız yapın bu işi demedi tabiyki yaptıkları yatırımın karşılığını alacaklar fakat tarz yanlış önce sıyah sonra beyaz diyorlar ben buna kızıyorum ayrıca bende de dijitürkte var d smart ta hangisinden memnunsun diycek olursan dijitürk tabıyki bu arada dediğin gibi dijitürkte kime ne tutturursa o fiyattan veriyor burda kullanıcı biraz bilincli olucak ben plus üyesiyim ayda 12 ytl veriyorum süper paket ve hd yayınlara yanlış anlamayın pepsi kampanyası solsun aylık 68 küsür indirim yaptırdı bana

• evet ne yazıkki alan arkadaşlar kandırıldı.
  • Seni gayet iyi anlıyorum.Her ikisininde tarzı berbat.Digitürk daha önce başladığı için içerik olarak tabi ki önde ama fiyatı almış başını gidiyor.Biz koltuk kampanyasnı beklerken yani ucuzlamasını beklerken zam yaptılar.Evet ben bu forumu takip ettiğimden mızmızlanınca kısa bir süreliğine süper pakette indirim yaptılar.Ama sonrasında ne olacağına güvenemediğim için plus kiralamaya geçemedim.Ayrıca PLUS satın alanlar hatta kiralayanlar HD zevkini tadarken DT tarafından kazıklandıklarını düşünüyorum.900 ytl PLUS fiyatı
    belirlenirken(eski üyeler daha azveriyor) VOD. 5+1 D.D ses, aynı anda 2 kayıt özelliği gibi hizmetleri sağlamadılar.Ancak bunların parasını da alıyorlar.Belirlenen fiyat sadece HD özelliği için değildi ki.
    Kola ile aram pek yok.Ama bir iki pepsi içtim.ama birşey çıkmadı.Bence fiyatı ucuzlatacaklar ama şimdilik kampanyalarla biraz daha fazla götürmeye çalışıyorlar.Önce pepsi,vestel şimdi Beko,arçelik.yeni şirketler bulamayınca sonunda direkt bize döneceklerdir.
    Selamlar.

quote:

dostum belki haklısın birbirimizi düşünmeliyiz anlaşmış gibilerde d smart daha bu işe yeni soyunuyor ve yalanlarla başlayarak soyunuyor dediğim gibi kimse onlardan parasız yapın bu işi demedi tabiyki yaptıkları yatırımın karşılığını alacaklar fakat tarz yanlış önce sıyah sonra beyaz diyorlar ben buna kızıyorum ayrıca bende de dijitürkte var d smart ta hangisinden memnunsun diycek olursan dijitürk tabıyki bu arada dediğin gibi dijitürkte kime ne tutturursa o fiyattan veriyor burda kullanıcı biraz bilincli olucak ben plus üyesiyim ayda 12 ytl veriyorum süper paket ve hd yayınlara yanlış anlamayın pepsi kampanyası solsun aylık 68 küsür indirim yaptırdı bana

• quote:

Orjinalden alıntı: dr.say

Seni gayet iyi anlıyorum.Her ikisininde tarzı berbat.Digitürk daha önce başladığı için içerik olarak tabi ki önde ama fiyatı almış başını gidiyor.Biz koltuk kampanyasnı beklerken yani ucuzlamasını beklerken zam yaptılar.Evet ben bu forumu takip ettiğimden mızmızlanınca kısa bir süreliğine süper pakette indirim yaptılar.Ama sonrasında ne olacağına güvenemediğim için plus kiralamaya geçemedim.Ayrıca PLUS satın alanlar hatta kiralayanlar HD zevkini tadarken DT tarafından kazıklandıklarını düşünüyorum.900 ytl PLUS fiyatı
    belirlenirken(eski üyeler daha azveriyor) VOD. 5+1 D.D ses, aynı anda 2 kayıt özelliği gibi hizmetleri sağlamadılar.Ancak bunların parasını da alıyorlar.Belirlenen fiyat sadece HD özelliği için değildi ki.
    Kola ile aram pek yok.Ama bir iki pepsi içtim.ama birşey çıkmadı.Bence fiyatı ucuzlatacaklar ama şimdilik kampanyalarla biraz daha fazla götürmeye çalışıyorlar.Önce pepsi,vestel şimdi Beko,arçelik.yeni şirketler bulamayınca sonunda direkt bize döneceklerdir.
    Selamlar.

quote:

dostum belki haklısın birbirimizi düşünmeliyiz anlaşmış gibilerde d smart daha bu işe yeni soyunuyor ve yalanlarla başlayarak soyunuyor dediğim gibi kimse onlardan parasız yapın bu işi demedi tabiyki yaptıkları yatırımın karşılığını alacaklar fakat tarz yanlış önce sıyah sonra beyaz diyorlar ben buna kızıyorum ayrıca bende de dijitürkte var d smart ta hangisinden memnunsun diycek olursan dijitürk tabıyki bu arada dediğin gibi dijitürkte kime ne tutturursa o fiyattan veriyor burda kullanıcı biraz bilincli olucak ben plus üyesiyim ayda 12 ytl veriyorum süper paket ve hd yayınlara yanlış anlamayın pepsi kampanyası solsun aylık 68 küsür indirim yaptırdı bana

Kesinlikle haklısın mutlaka bize dönecekler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.