Şimdi Ara

d900i word excel vs. acılıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ınternette bazı sıtelerde oyle okudum word vs. acıyormuş nasıl yapılıyor bılen var mı yada boyle bırsey var mı acıklarsanız sevınırım

• d 900 bu dosyaları açabiliyor ama d 900i modeli bu dosyaları açamıyor.d 900i özelliğinde malesef yok
  • cok sağolasın kardes az kalsın müşteri hizmetlerini arayacaktım
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

d 900 bu dosyaları açabiliyor ama d 900i modeli bu dosyaları açamıyor.d 900i özelliğinde malesef yok

Açamaması ilginç.D900i D900'ün üst modeli değilmi yaw.Açması lazım ilginç neden bu özelliği koymamışlarsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: VipLimE

quote:

d 900 bu dosyaları açabiliyor ama d 900i modeli bu dosyaları açamıyor.d 900i özelliğinde malesef yok

Açamaması ilginç.D900i D900'ün üst modeli değilmi yaw.Açması lazım ilginç neden bu özelliği koymamışlarsa

mesala d 900i de d 900 de olan kaydırma ses tonuda yok.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: VipLimE

quote:

mesala d 900i de d 900 de olan kaydırma ses tonuda yok.

D900i nin D900'den ne gibi bir üstünlüğü var?

• Radyo üstünlüğü
  • quote:

Yöneticime katılıyorum bende vardı d900i kullandım ve bu özellik yok eğer bunun için istiyorsanız d900 alın
  • metin belgesini bile açmıyo :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.