Şimdi Ara

Darboğaz olmasın diye işlemci önerisi -- 2.el --

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 8800gts aldım . pentium 4 2.6 @ 3.12 oc ile darboğaz olur dediler burda . Şimdi ben 2.el olarak Dual core e2160 alsam, birde gigabyte g31-... bi anakart alsam darboğaz olurmu . İşlemci 44tl , anakart 60tl

Not : işlemciyi : 1.8'den 2.4 e oc edicem . bu arada 8800gts adına aldanıp hemen küçümsemeyin 7770'e bile kafa tutuyor .

• işlemci biraz daha üst modeller alınabilir mesela 2.5 ghz olan modeller iyi soğutucu varsa 3.5 a oc edip rahatça kullanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: criesofcredo

işlemci biraz daha üst modeller alınabilir mesela 2.5 ghz olan modeller iyi soğutucu varsa 3.5 a oc edip rahatça kullanırsın

aslında çok araştırdım 2.el olarak . forumdan bi arkadaşla seçtik parçaları bütçeme uygun olarak . bakıcam eğer bi 25-30 tl daha bulabilirsem düşük modelli c2duo alabilirim . cevabın için saol .
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtalim

quote:

işlemci biraz daha üst modeller alınabilir mesela 2.5 ghz olan modeller iyi soğutucu varsa 3.5 a oc edip rahatça kullanırsın

aslında çok araştırdım 2.el olarak . forumdan bi arkadaşla seçtik parçaları bütçeme uygun olarak . bakıcam eğer bi 25-30 tl daha bulabilirsem düşük modelli c2duo alabilirim . cevabın için saol .

100 tl civarı quad core bulabilirsen o ilk seçimin olsun ama çok zor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murtalim

quote:

100 tl civarı quad core bulabilirsen o ilk seçimin olsun ama çok zor

evet ya çok araştırdık da en ucuzu q6600 185tl . ama şimdi elimde 300tl bütçe var ama sanki yatırım yapsam pentium 4 'e boşa gidecekmiş gibi geliyo . Zaten bu bütçe ile alacak olsam gider pentium g630 alırım daha iyi birde 1155 anakart . kararsız kaldımmmmm :((

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.