Şimdi Ara

darboğaz yapar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün vatandanhttp://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-11201-17-20g-hd7770-edition-gddr5-1gb-128bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63627 ekran kartını sipariş ettim ama darboğaz yapar diye korkuyorum sizce yapar mı eğer yaparsa ben napabilirim lütfen yazın :D

işlemci : pentium dual core e6300 2.80ghz

ram : 2gb kingston 800mhz

anakart : g31m-es2l gigabyte

psu : xilence 500w

• yok mu bilen anlayan biri .)
  • Darboğaz demeyelim ama limitleme olur. Yanlız 2 GB ram sorun çıkarabilir. 2 GB daha alıp sisteme eklemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxbat

Darboğaz demeyelim ama limitleme olur. Yanlız 2 GB ram sorun çıkarabilir. 2 GB daha alıp sisteme eklemenizi öneririm.

rami taktığım zaman hiç bir problem olmucaksa hemen takayım ? biraz internette baktım gta ıv falan oynayan insanlar kasıyor diyo bende kasma olur mu ?
  • Yeni oyunlar 4 GB RAM'i zorunlu kılıyorlar. Aşağısı oyun ksası için düşünülemez bile.

E6300 oyun gereksinimi listelerinde en diplere inmeye başplayan eski bir işlemci. GTA 4'ü kotarır ama seneye güncel oyunlarda sıkıntı yaratır. Belki OC ile 3.2 GHZ+ hızlarda biraz daha uzun süre idare eder.
  • quote:

Yeni oyunlar 4 GB RAM'i zorunlu kılıyorlar. Aşağısı oyun ksası için düşünülemez bile.

E6300 oyun gereksinimi listelerinde en diplere inmeye başplayan eski bir işlemci. GTA 4'ü kotarır ama seneye güncel oyunlarda sıkıntı yaratır. Belki OC ile 3.2 GHZ+ hızlarda biraz daha uzun süre idare eder.

ben bu sene ve geçen senelerde çıkmış oyunları bir oynuyayım da diğerleri umrumda değil :) ram i taktıkdan sonra hiç bir problem olmaz değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesw0ney1

quote:

Yeni oyunlar 4 GB RAM'i zorunlu kılıyorlar. Aşağısı oyun ksası için düşünülemez bile.

ben bu sene ve geçen senelerde çıkmış oyunları bir oynuyayım da diğerleri umrumda değil :) ram i taktıkdan sonra hiç bir problem olmaz değil mi ?

Mevcut ramlerin aynısından bulup takaranız hiçbir sıkıntı olmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jesw0ney1

quote:

Mevcut ramlerin aynısından bulup takaranız hiçbir sıkıntı olmaz.

tamam teşekkürler arkadaşda 1gblık benimkini aynısından varmış onla birlikte denerim problem olursa 2gblık alır takarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.