Şimdi Ara

Darius PBE'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Darius PBE'ye gelmiş.Pasifinden dolayı attack speed gidilebileceğini düşünmüştüm ama offtank olarak oynanması gerekiyor hero'nun.Passifinin AD ratiosu var(tam olarak emin değilim ama 0.3 bonus ad olabilir).Fakat Magic damage vuruyor.
    Q'su belli bir alana damage vuruyor.Bu alanın biraz dışına da %50 daha fazla damage veriyor.
    W'si bi sonraki basic attack'ımızın %120/%140/%160/%180/%200 daha fazla vurmasını sağlıyor.aynı zamanda Ms ve As slow veriyor.Skilin CD'si targetımızın üzerindeki Hermorrhage'in stack sayısına göre azalıyor.(stack başına 1 sn).
    E'sinin Pasif ve Aktifi var.Pasifi bana göre mükemmel.%5/%10/%15/%20/%25 Armor pen.Aktifi ise önümüzdeki konik alandaki kişileri bize doğru çekiyor(ama damage vermiyor).
    Ultisi True Damage veriyor.Aynı zamanda AD ratiosu var.Bu true damage her Hemorrhage stack başına %20 artıyor.Eğer birini öldürürsek CD sıfırlanıyor.

• oynamaktayım
  • Mana harcayan bi karakter mi yoksa, garen katarina gibi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azfendak

Mana harcayan bi karakter mi yoksa, garen katarina gibi mi ?

Mana harcayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Runato

quote:

Orijinalden alıntı: Azfendak

Mana harcayan bi karakter mi yoksa, garen katarina gibi mi ?

Mana harcayan

Alıntıları Göster
    Ilgili konumuzda ayrintilar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Ilgili konumuzda ayrintilar mevcut.

Alıntıları Göster
    E skillinin aktifi pek hoşuma gitmedi ama pasifi yeterde artar. Fena karakter değil sanırım. Birazdan deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğurtluMakarna

E skillinin aktifi pek hoşuma gitmedi ama pasifi yeterde artar. Fena karakter değil sanırım. Birazdan deneyeceğim

Alıntıları Göster
    pbe'de ip ve riot pointsler ne zaman veya nasıl geliyor. şuan param yok ve champ alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: major24

pbe'de ip ve riot pointsler ne zaman veya nasıl geliyor. şuan param yok ve champ alamıyorum.

Alıntıları Göster
    ekran görüntü koyabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrunKeNN PunK

ekran görüntü koyabilirmisin

Alıntıları Göster
    E ve ulti OP
  • Ratioları da yüksekse gerçekten çok imba bir champ olur, nerflenir kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Ratioları da yüksekse gerçekten çok imba bir champ olur, nerflenir kesinlikle.
    Darius pbe'den çıkmadan nerflenir. Bugün 2 oyun attım hayvansı bir damagesi var. Ulti 865 true damage vurdum weste geldiği an direk alırım. DPS sevenlerede öneririm.
  • lol wikiden baktım ulti ratio 0.7 attack damageyi true dmgye dönüştürüyor
    Edit: düşmanda 5 stack pasif varsa 680+(1.5 per ad) true damage vuruo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vital remains -- 19 Mayıs 2012; 20:53:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Head Crash

lol wikiden baktım ulti ratio 0.7 attack damageyi true dmgye dönüştürüyor

alcam ben o zaman darius u
  • quote:

Oha mükemmel ama kesin nerflenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Billy Ray

quote:

ultisi full stack pasifle 1.4 ad omfg. build simdiden aklimda trinity (w duz ataktan etkileniyor sanirim) waemog atmas bt last whisper
  • quote:

Orijinalden alıntı: ototrofinsan

quote:

Orijinalden alıntı: Billy Ray

quote:

ultisi full stack pasifle 1.4 ad omfg. build simdiden aklimda trinity (w duz ataktan etkileniyor sanirim) waemog atmas bt last whisper

Alıntıları Göster
    Kesinlikle bundle olarak alacağım.Bayadır bundle almaya değecek off-tank bekliyorum.

• quote:

dostum her salı veya pazartesi yanılmıyorsam ! üzerine ekleniyor. bende sıfırı tükettim açamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLTorToise

quote:

dostum her salı veya pazartesi yanılmıyorsam ! üzerine ekleniyor. bende sıfırı tükettim açamıyorum

Alıntıları Göster
    Last Whisper+%10 Armor pen masterylerden+E skilinin pasifi ile %60 armor pen ediyor(dominion da ekstra armor pen var.orda kaç olur kim bilir).tankları yaracak gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazeminro -- 19 Mayıs 2012; 21:24:37 >

• Ultisi late game de güzel bir item build ile 5 stack pasif olan düşmana nerdeyse 1000 true damage vurabilir gözüküyor,ultinin kill alınca resetlendigini de hesaba katarsak kesin nerf yiyecek gibi duruyor,ama sonuç olarak bu da karakterin q,w veya e skillerinden biri değil ulti bu o yüzden fazla nerf yiyeceğini sanmam.Olafın bile e skilli 400 küsür true damage vuruyordu yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enzifer -- 19 Mayıs 2012; 21:45:41 >
  • bende oynadım çok güzel bi hero yalnız buna karşı tank kassanda yaramıyo acaip armor kırıyor %25 + %40 +%15 = %80 çok fazla bence ama ultisi efekti felanda çok güzel ama manası biraz az geldi hep ulti attığımız için :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.