Şimdi Ara

Dark Lord Stat Dağılımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dark Lord da 100.000 point oldugunu varsayarsak en iyi dağılım hangi şekilde olmalı ?

Ve Str ile Enr oranı nasıl olmalı? Str mi yüksekten gitmeli Enr mi ?

Versiyonu sorarsanız en son versiyon. Ex702

• Kardeşim o senin str/ene ağırlığı senin silahına pendant ına pelerinine göre değişir. Anladığım kadarıyla reset li server her resetten sonrada şöyle dene
    100str ver kac damage arttırdığına bak sonrada ene icin aynısını yap
    şunuda unutma str at skill inide güclendirir daha önemlisi pvp attack succes rate arttırır, yani agi str dengesiyle ilgili buda. Ve Resetli server larda yarısından coğu dl icin zaten fazla agi vermez skill patlamasın diye, damage icinde eneye abanır, sonra agi agi ağırlıklı bk karşısına cıkınca afallar. PvP icin düşünüyorsan bütün açılardan bakman lazım, 100de kac miss vurursun, attack speed nasıl olur, bunlarda max damagen nasıl olur sorunu kadar önemli.
  • Hayır pointler kalıcı ve 50 res sınırı var. PVP lerde en güçlü olacak şekildeki dağılımı merak ediyorum. Sanırırm pvp ile canavarlara vurma gücü aynı değil. Kasma problem değil zaten illaki öldürüyoruz canavarları. PVP lerde güçlü olabilmek için 100k pointi bana dağıtabilir misin? Bu arada ilgin için teşekkür ederim.
  • dl de usta değilim 100k statda hele ne olacağı hiç belli olmaz :) setinin büyük oranda önemi var, mesela browii yada agnis set giyersen mesela ene ağırlıklı yap ve silahının sarı optionla critik damage bas, cok büyük damage olur ama ex yada soket setin verdiği def in rahatlığını unutman lazım. o server da olmadan kesin bişey söylemek yanlış olur. Çünkü ne kadar vit vericeğini bile bilmiyorum.
  • 100 k dememin sebebi % olarak ne kadar vericeğimi anlamaya çalışmak. 200 k point olsun sorun değil. mesela

60 k str

42 k agi

18 k vit

60 k ene

Bu nasıl bir dağılımdır ? Üzerinde kendi yorumunu katarak değişiklik yapar mısın ?
  • Bak oynadigin servere gore degisir.Misal socketli itemler varsa sana tavsiyem agi 13000 gecmesin.Ex702 fazla oynamadim ama s6 ep3 lerde boyle.Str agi ene dengele.
  • 13000 çok az değil mi ya ? 190 k point dagılımı yaptım ben. yukarıdaki dagılım nasıl sizce ? socketli itemlerin olmadıgını varsayalım
  • Üzerinde donate set varsa ona göre dağılımını düzenlendir
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.