Şimdi Ara

Dark Mu Sezon II Keyifli Server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar herkese merhaba, uzun zaman sonra Mu oynuyalım dedik fakat Türkiyede serverlar malesef bir türlü ayakta duramadığı için yabancı serverlara yöneldik. O kadar server içinden Dark Mu'yu seçtik ve keyif alarak oynuyoruz.Güzel server arayan varsa buranın beni utandırmayacağını düşünüyorum.Aynı zamanda oyundaki nickim Kuvvetli gelirseniz bana ulaşın elimden geleni yaparım.
    Server için detaylı bilgi vermeden önce şunları söyliyim resette statlar gidiyor;bk-450 sm-500 elf-525 mg-600 dl-575 şeklinde puan veriliyor, yeni arena haritası ile kasmak çok daha kolay, webshop'tan set alabiliyorsunuz GR atınca 2500 Credit geliyor ve günlük vote sistemi var ordanda Credit kazanbiliyorsunuz.Online oyuncu sayısı 50 ila 70 arası değişiyor keyifli bir server daha da uzatmıyorum
    Buyrun;

---------------------------------------------------------------------------------------
    ...:::Bilgiler:::..
    ---------------------------------------------------------------------------------------

Server Adı : Dark Mu
    Versiyon : 1.02c Sezon II
    Website :http://www.darkmuonline.org
    ...:::Özellikler:::..

Exp: Hafta içi 300, Hafta sonu 500
    Drop : Hafta içi 60, Hafta sonu 65
    BB : OFF
    Reset Level : 350
    Max Level : 400
    Reset Ücreti : 100,000,000
    Grand Reset : Var
    Event : Var
    Reset Stili : Website

• Ben geldim. Keşke zor bir Türk serveri olsa da Turkish mu online gibi, oynayabilsek ama malesef türk serverları oyuncak gibi. Hiç bilmeyen ya da çoluk çocuk açıyor serveri öyle olunca da 2 gün sonra kapanıyor.

Online sayısı azmış ama madem burada toplanmak gibi bir niyetiniz var niye en iyiler biz olmayalım dedim kendi kendime :)

Nickim tiri olacak ve DARK LORD kasacağım.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.