Şimdi Ara

dark varne+8 mi shard+8 mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dadas_

+8 iki tane shard 0000000 gibi adama bayılıyom manyak combo yapıyoooo

ne alakası var 000000000 ın bu konuyla 000dan bahsedeceksen git onun forum sitesinde baset sen ona iltifat ederken o sana ve Türklere küfür eder emin ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: haydut_online

tabiki shard ne yorum yapıonuz ki

kardeşim tartışıyoruz bana göre +8 dv sen git +8 shard kullan ben dv kullanırım (şimdiki gibi ) 65 lvl assain im var bi elinde +7 shard diğer elinde +7 dv var 1740 attqack power var wolf ve scroll lu
  • +8 dark vane canın götürdügü için ve atağı düşük oldugu için bence +8 shard olmalı ..
  • güçlü ele shard güçsüze darkvane ama birax yüksek lwliolmak şartıyla
  • 70 lvl diye sormuş zaten. sol elde dexten yararlanmak daha akıllıca. sağ elde shard sol elde dv daha fazla ap verir. ve 70 lvl assassinin 300hp yi umursayacağını sanmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kombucha

70 lvl diye sormuş zaten. sol elde dexten yararlanmak daha akıllıca. sağ elde shard sol elde dv daha fazla ap verir. ve 70 lvl assassinin 300hp yi umursayacağını sanmıyorum

• % 100 sol elde shard sağ elde dv atak çok artıyor lvl 70 te ve ayrıca çok çok iyi bi şekil oluyor işin bilen her asas +7 dv gelen 11 dexi umursar giden 150 hp yi değil ve +8 değil +7 daha iyidir 300 hp yerine 150 hp götürür 11 dex getirir +8 shardla tümleşince +8 sharddan daha iyi çalışır!!!! +8
  • quote:

Orjinalden alıntı: __:__PegA__:__

hele +8dv -300 -400 fln düşürüyo canı o yüzden shard tabi kii
  • her turlu shard daha ii hem apsı daha yuksek hem -300 olayı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOUCH_MY_FEAR

shard ama dark vanede lıghıng damge olduğu için adamı kitleme şansı var

1 tanesi işe yaramaz 2 tane dv +8 olmalı ozaman kritik wuruş yapar yoksa yapamaz
  • shard bnce
  • Oyunu biraz bilseniz böyle konusmassınıs DARK VANE +8 ATACK POWER 92 AMA DEX bonus 13 92+13=105 atack power hesabına geliyo +8 dark vane - 170 hp bu kötü işte yoksa dark vanenin atagı daha fazla shard +8 in atagı 101 poisonluysa sekme ihtimali war dark vanede böyle bi ihtimak yokk

• HP armordan +8 +9 Set yapin HP takilarinizi takin. sonra undying alin . 2 tane ellerinizde dark vaneleriniz olmasin undyingden sonra Darkvaneleri takin . HP niz eskisinden daha iyi olacaktir !

ve attack'iniz +8 Sharddan daha iyi olacaktir.

Bu oyun icin hic bir silah kotu degildir !. onemli olan kullanmasini ve yerini zamanini bilmek .

neden point olarak kisitlamalar var ? LvL e gore stat kisitlamalari var en iyi silahi lvl'iniz yettigini kullanabiliyorsunuz dusuk levellerde 60+ dan sonra butun silahlari hemen hemen kullaniyorsunuz . zaten 60+ dan sonra secim sizindir . mantiginiz ve taktikleriniz beyninizle kazanacaksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SenS -- 17 Haziran 2006; 14:46:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come0nßaby.®

Şimdi Dark Vane Bonusları Var Ama Attack Düşük Ben Olsam +8Shardı Kullanırdm

NOT : Zero Bizi İlgilendirmio

bencede zero bizi ilgilendirmiyo

ben shardı tercih ederdim ( bi olsa )

SENS in dediide çok mantıklı geldi
    sens sen nezamandır oynuon bu knightı
  • shard +8 dv adamı kiltıyo ama iyi asas kacan adamı yakalayandır yakalınyıncadaeuhehueue
  • ben iki elimede dark vane alırdım çünükü lightning damage var kitliyo adamı ama nerde a.q daha mirage bulamıyom dark vane takacam
  • bi eline shard bi eline dark wane alsın süper oluo admı kitlio walla dark wane
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapstation

bi eline shard bi eline dark wane alsın süper oluo admı kitlio walla dark wane

haklısın
  • O da sana bayılıyordu türklerle çok iyi anlaşıyor ya ondan adamı hep örnek gösteriyoz....
    quote:

Orjinalden alıntı: dadas_

+8 iki tane shard 0000000 gibi adama bayılıyom manyak combo yapıyoooo
  • Bence de 1 elı Dark Vane 1 eli +8 Shard lazım +8 shard posıon dmg olursa da ii olur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.