Şimdi Ara

Dc.... Yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün öğlen bi kere dc yedim , çar askıda kaldı düzeldi ama ne kadar denediysem dc yiyorum....

[img=http://img49.imageshack.us/img49/4721/39483032jg0.th.jpg]

• Sürekli dc yiyorsan bilgisayarda arrow diye arama yaptır knightla ilgili cıkan bütün arrow dosyalarını sil kurtulursun
  • char hala askıda oda geçici düzelir merak etme
  • Kendi acc la oyuna giremiyorum :S 2 gündür dc veriyo oyuna girmeden...
  • Tuhaf valla modeme reset atmayı denedinmi ben bazen askıda kalınca reset atınca geciyordu belki bi işe yarar denemekde fayda var genelde char askında kalınca bi süre sonra kurtuluyor ama seninki baya uzun sürmüs... bide dns ayarları girip dene modeme reset attıkdan sonra 4.2.2.2 4.2.2.3 ins yardımı olur
  • arkdaşım normal bi askıda kalsan derki:(ingilizce olarak) oyunda bırı var cıkaralaım mı? ewt dersen yine aynısını sorar yıne ewt dersın tekar tekrar sorar sonra dc verır.bir sura sonra gırdıgınde charına gırersın bende bircok kez öyle oldu.
    benım bıldıgım askı bu chara giri ustnde dc yemişsın anlamadım ama bence bu askı değil başka bişe...
  • quote:

Orjinalden alıntı: alien23

Tuhaf valla modeme reset atmayı denedinmi ben bazen askıda kalınca reset atınca geciyordu belki bi işe yarar denemekde fayda var genelde char askında kalınca bi süre sonra kurtuluyor ama seninki baya uzun sürmüs... bide dns ayarları girip dene modeme reset attıkdan sonra 4.2.2.2 4.2.2.3 ins yardımı olur

eyw. saol önceden denedim ama bidaha yapıyım... olmadı DNS degiştririm dedigin gibi...
  • ya bide anlamadıgım dün arkadaşın acc la savaşa katıldım sonra oyuna res geldi hala düzelmedi enteresan bi durum...
  • ayni durum bizdede var
  • Platinumlar, Bronzelar boşa akıp gidiyor, Geriverebilecek mi K2 bunları?

Dün gece saat 5den beri Select Char > Start > Disconnect From SERVER
  • ya ben öglen dc yedim düşün hala yok yanii... oyunda olup dc olan bütün pre ların başına geliyo heralde bu....
  • pfff...
  • dc ve çar askıda kaldı yine..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yigit Eker

dc ve çar askıda kaldı yine..

ayni sey saat 24 de benim basıma geldi bekliyorum duzelır dıye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

Orjinalden alıntı: Yigit Eker

dc ve çar askıda kaldı yine..

ayni sey saat 24 de benim basıma geldi bekliyorum duzelır dıye.

server akara mı?
  • server'a paso res atıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.